fot. Project creaTEAM

Zapowiedziano Project creaTEAM – projekt dla utalentowanych graczy CS:GO

W ostatnich miesiącach na krajowym podwórku pojawiło się wiele projektów mających na celu ułatwić wejście utalentowanych graczy na bardziej profesjonalny poziom. Z kolejną tego typu inicjatywą wyszedł znany z THE LEG1ON Rafał „creativ.” Krupka, który ogłosił właśnie narodziny „Project creaTEAM.”.

Cel jest prosty – wyłuskanie najlepiej rokujących młodych zawodników, którzy mogliby w przyszłości decydować o sile polskiej sceny. Projekt przeznaczony jest dla osób, które w momencie startu zmagań będą znajdować się w przedziale od 14 do 17 lat, a ponadto legitymują się kontem FACEIT z minimum 7 levelem. Całość podzielona zostanie na trzy etapy – w pierwszym udział wezmą wszyscy zapisani uprzednio uczestnicy, którzy będą rozgrywać między sobą kolejne spotkania. Ostatecznie po każdym meczu głosami widzów wybranych zostanie dwóch najlepszych graczy, którzy pozostaną w grze.

W etapie drugim schemat się powtórzy, ale tym razem promocję do finalnej fazy uzyska tylko jeden zawodnik z każdego pojedynku. Tutaj udział widzów zostanie ograniczony, gdyż czołową dziesiątkę, która wystąpi w wielkim finale „Project creaTEAM.” wytypują już sami organizatorzy. A finał ten przybierze już formę lanową i odbędzie się w formacie BO5. Laureaci projektu utworzą ekipę pod nazwą creaTEAM, a sam Krupka zostanie jej trenerem oraz udzieli jej niezbędnego wsparcia. Co ciekawe, wpływ na ostateczny kształt zespołu będą miały nie tylko statystyki, ale również m.in. aspekty psychiczne i parametry reakcji oko-ręka.

„Project creaTEAM.” rusza już 1 grudnia. Po więcej informacji na temat projektu zapraszamy na jego oficjalną stronę internetową oraz profil na Facebooku.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hangzhou Spark kolejnym nowym uczestnikiem Overwatch League

Poznaliśmy szóstą już drużynę, która przed startem drugiego sezonu Overwatch League dołączyła do rozgrywek. Jest nią Hangzhou Spark, czyli czwarty już...