fot. GG League/Maciej Kołek

stark w międzynarodowym składzie m.in. z fejtZem

Wygląda na to, że niedawny romans Krzysztofa „starka” Lewandrowskiego z międzynarodową sceną CS:GO nie był tylko przelotną przygodą. A przynajmniej tyle można wywnioskować z wpisu samego Polaka, który za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że zamierza kontynuować swoją karierę za granicą.

19-latek od początku swojego pobytu na pro scenie związany był z Venatores, przemianowanym później na x-kom team. Na początku października nastolatek stał się jednak ofiarą słabych wyników osiąganych przez drużynę i wraz z dwoma innymi zawodnikami wylądował na ławce rezerwowych. Oczywiście, znając politykę x-komu nie można było wykluczyć, że za jakiś czas Lewandrowski do ekipy powróci, ale on sam nie miał zamiaru czekać z założonymi rękami i zwrócił swój wzrok na kierunek zagraniczny.

Na początku tygodnia wraz z kilkoma innymi graczami wziął nawet udział w otwartych eliminacjach do europejskiego Minora, jednakże jego ekipie nie udało się przez nie przebrnąć. Mimo to zawodnik znad Wisły potwierdził, że zamierza kontynuować grę w tej drużynie. – Uciekam za granice – poinformował krótko, podając następnie skład, w którym będzie występował. Poza nim znalazł się w nim m.in. znany z HellRaisers Kristjan „fejtZ” Allsaar. Początkowo anonsowany był również znany z Epsilon eSports Robin „robiin” Sjögren, ale na ten moment wiele wskazuje, że wypadł on z gry.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez starka wygląda na to, że nowy zespół będzie prezentować się tak:

  • Krzysztof „stark” Lewandrowski
  • Juho „juho” Lampinen
  • Kristjan „fejtZ” Allsaar
  • Eimantas „pounh” Lazickas
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tigers wygrywa DreamLeague S10 i awansuje na Majora w Kuala Lumpur

Pierwszy w tym sezonie Minor w Dota 2, DreamLeague Season 10, dobiegł końca. Ostatecznie po triumf sięgnęła sformowana zaledwie dwa miesiące temu ekip...