Amatorzy do boju, czyli harmonogram turniejów Go4 na najbliższe dni

Zmagania z serii Go4 organizowane są z myślą o amatorach, którzy rozpoczynają dopiero swoją esportową karierę i tych graczach, którzy chcą dobrze się bawić. Cykl otwartych, darmowych turniejów spod właśnie tego szyldu został niedawno zainaugurowany, a w tym tygodniu będzie kontynuowany. Jakie turnieje czekają na was w najbliższych dniach? Sprawdźcie!

W FIFA 19 będziecie mogli zagrać zarówno dziś wieczorem, jak i w najbliższy czwartek. Na wtorek zaplanowano zawody Go4Hearthstone, zaś w środę i sobotę odbędą się rozgrywki w League of Legends. Drużyny Counter-Strike: Global Offensive na okazję do rywalizacji muszą natomiast poczekać do soboty.

Pełny harmonogram przedstawia się następująco:

W najbliższych turniejach walka odbywała się będzie o awans do finałów miesiąca, gdzie na najlepszych zawodników i drużyny czekały będą atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Więcej informacji na temat serii Go4 możecie znaleźć na oficjalnej stronie.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
sebekx

Pierwsze starcie Sebekxa z Illuminar Gaming już dziś w Ultralidze

Mistrzostwa Świata w League of Legends są już historią, ale to nie oznacza, że to koniec emocji związanych z rozgrywkami w najpopularniejszą mobę na ś...