fot. ESL

Izako Boars zagra w finale otwartych eliminacji do PUBG Europe League

Od momentu wejścia na scenę PlayerUnknown’s Battlegrounds Izako Boars czeka na prawdziwy sukces. Sporym osiągnięciem był oczywiście awans na lanowe europejskie eliminacje do PUBG Global Invitational, ale dopiero wywalczenie przepustki do PUBG Europe League da Polakom szansę na regularną rywalizację z najlepszymi.

Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego postawili już pierwszy krok na drodze do upragnionej promocji i w ubiegłym tygodniu dostali się do finału otwartego etapu kwalifikacji. Dziś jednak będą oni musieli postawić kropkę nad i, co wydaje się jednak być w ich zasięgu. Wszystko dlatego, że udział w zmaganiach brać będzie szesnaście drużyn i aż siedem z nich zapewni sobie slot w zamkniętych eliminacjach, które odbędą się między 10 a 16 grudnia w kijowskiej Kiev CyberSport Arenie.

Zmagania startują już o godzinie 19:00. Mecze popularnych Dzików wraz z polskim komentarzem będzie można obejrzeć na prywatnym kanale Patryka „easy’ego” Dzięcioła, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzostwa Świata w PUBG już pod koniec 2019 roku. W puli 2 miliony dolarów

Esportowa scena PlayerUnknown's Battlegrounds zdecydowanie nie jest jeszcze dobrze ustrukturyzowana, ale to wszystko ma się zmienić już w przyszłym ro...