fot. materiały prasowe

Finały Rainbow Six Siege Masters League już w najbliższy weekend!

Polski oddział Ubisoft ogłosił, że w dniach 10-11 listopada fani Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będą mogli obejrzeć 4 najlepsze drużyny z Polski, które wezmą udział w finałach Masters League w Warszawie w Studiu Polsat Games. To największe zawody Rainbow Six Siege organizowane w tym roku w Polsce.

Drużyny Invicta-Gaming, Invizy Esport, TrainHard eSport oraz Valkiria Gaming zostały już wyłonione podczas trwających ponad miesiąc zmagań w fazie zasadniczej i w czasie finałów będą rywalizowały o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych oraz tytuł Mistrza Polski. Wstępny harmonogram rozgrywek (uzależniony od czasu trwania meczy) prezentuje się następująco:

10 listopada

  • 13:00 – rozpoczęcie transmisji
  • 13:05 – Mecz 1 – Invicta-Gaming vs TrainHard eSport
  • 15:25 – Mecz II – Valkiria Esports vs Invizy Esport
  • 17:45 – Mecz III – Mecz przegranych (wyłonienie 4. Miejsca)

11 listopada

  • 13:00 – rozpoczęcie transmisji
  • 13:05 – Mecz IV – wygrani Meczu I i Meczu II (zwycięski zespół przechodzi do finału)
  • 15:30 – Mecz V – zwycięzcy Meczu III vs. przegrani Meczu IV (zwycięski zespół przechodzi do finału / przegrani zajmują 3. Miejsce)
  • 17:55 – Mecz VI – Finał Masters League

Drabinka turniejowa dostępna jest na stronie r6league.pl. Wszystkie 6 meczów Fazy Finałowej rozegranych w ciągu 2 dni w Studio Polsat Games będzie można zobaczyć na kanale Twitch.tv/rainbow6pl. Spotkania komentować i analizować będą: Marcin „Marciu” Prusinowski, Jakub „Kromka” Górka, Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk i Tomasz „Magvayer” Filipiuk. Finały poprowadzi dziennikarz esportowy i technologiczny – Agnieszka Borysiuk.

Więcej informacji o Rainbow Six® Siege Masters League znaleźć można pod adresem https://www.r6league.pl/. Zapraszamy też do obserwowania profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Rainbow6Poland/ oraz śledzenia ramówki na Twitchu: https://www.twitch.tv/rainbow6pl.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars zagra w finale otwartych eliminacji do PUBG Europe League

Od momentu wejścia na scenę PlayerUnknown's Battlegrounds Izako Boars czeka na prawdziwy sukces. Sporym osiągnięciem był oczywiście awans na lanowe eu...