fot. BLAST Pro Series/Adela Sznajder

kioShiMa jednak zostanie w Cloud9?

Bieżący rok to dla Fabiena „kioShiMy” Fieya okres sporych zawirowań. Francuz rozpoczął go na ławce rezerwowych FaZe Clanu, by następnie powrócić do Teamu EnVyUs. Gdy ten jednak wycofał się ze sceny CS:GO, 24-latek próbował swoich sił jako zmiennik. I to właśnie w tej roli mogliśmy ostatnio oglądać go w Cloud9.

Fiey został awaryjne ściągnięty do C9 jako tymczasowy zastępca Tylera „Skadoodle’a” Lathama, który postanowił zakończyć swoją karierę. Zawodnik znad Sekwany miał wspomóc zespół z Ameryki Północnej podczas BLAST Pro Series w Kopenhadze, ale już wtedy szkoleniowiec ekipy, Soham „valens” Chowdhury, nie wykluczał dłużej współpracy. z kioShiMą. I wiele wskazuje, że faktycznie tak może być, bo według informacji, do których dotarł Jarek „DeKay” Lewis, włodarze zza oceanu planują zatrzymać 24-letniego gracza aż do początku 2019 roku, gdy to zakończy się cały cykl związany z Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Jeżeli faktycznie Francuz otrzymałby stały angaż, byłaby to decyzja w pełni zrozumiała. Należy wszak przypomnieć, że z nim w składzie Cloud9 stoczyło kilka naprawdę ciekawych pojedynków podczas duńskiego BLAST Pro Series i momentami walczyło jak równy z równym z takimi formacjami, jak Natus Vincere, MIBR, FaZe Clan czy Astralis. Sam kio także zagrał całkiem nieźle i chociaż pod względem statystyk nie mógł pochwalić się takimi wynikami, jak choćby Will „RUSH” Wierzba, to raczej nikt tego po nim nie oczekiwał – wszak zawodnik z Europy pełnił w drużynie rolę supporta.

Jeżeli powyższe informacje potwierdzą się, skład Cloud9 będzie prezentować się następująco:

  • Timothy „autimatic” Ta
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim
  • Robin „flusha” Rönnquist
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Soham „valens” Chowdhury – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EA łamie ustawę hazardową w Polsce? Ministertstwo Finansów otrzymało doniesienie

Jak poinformował Komputer Świat, do trzech organów – Ministerstwa Finansów, Służby Celnej i Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie – trafiły doniesieni...