fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez

Kinguin spada z podium ESEA MDL po dotkliwej porażce z ALTERNATE aTTaX

To nie był dobry występ Teamu Kinguin. Formacja znad Wisły miała dziś spore problemy z grą po stronie atakującej, przez co wyraźnie uległa ALTERNATE aTTaX w meczu rozgrywanym w ramach 29. sezonu ESEA Mountain Dew League. Mimo porażki Pingwiny utrzymały miejsce w czołowej ósemce tych rozgrywek i wciąż mają ogromną szansę na awans do play-offów.

Team Kinguin
6 : 16
ALTERNATE aTTaX

(ESEA Mountain Dew League S29)
6 3 Nuke 12 16
3 4

Inauguracyjna runda batalii na Nuke’u powędrowała na konto naszych rodaków, ale były to miłe złego początki. Duńsko-niemiecka piątka natychmiast zareagowała skutecznym skrótem rampy, a następnie zdobyła trzy kolejne oczka. Mądre zachowanie Karola „rallena” Rodowicza w sytuacji 1vs2 pozwoliło Kinguin zatrzymać dobrą passę rywali, ale ci nie dali się stłamsić i kontynuowali świetną grę. Polacy do końca pierwszej części gry tylko raz znaleźli sposób na przełamanie defensywy ALTERNATE, co naturalnie znalazło swoje odzwierciedlenie w wyniku. Po zmianie stron zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa znów okazał się lepszy w strzelaniu z pistoletów i wydawało się, iż Polacy rozpoczną mozolny proces zmniejszania strat. Niestety po zgarnięciu jeszcze dwóch punktów Kinguin ponownie pozwoliło sobie na chwilę dekoncentracji, co miało opłakane skutki. Po utracie inicjatywy Pingwiny szybko pogodziły się z porażką.

Już o 19:00 czekają nas kolejne emocje związane z grą polskiej drużyny w ESEA MDL. Plasujący się w dolnej części tabeli PACT podejmie bowiem Sprout. Polską transmisję z tego pojedynku znajdziecie w ESL.TV Polska. 

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Molsi

PACT zwycięża Gfinity Spring Series, bo... przeciwnik oddał walkowera

PACT z trudem radzi sobie w obecnym sezonie ESEA Mountain Dew League, ale na szczęście może mieć spore powody do radości gdzie indziej. Polski zespół...