fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

whaz nie jest już graczem Liquid

Team Liquid to jedna z najbardziej utytułowanych organizacji na scenie Quake Champions. To własnie jej reprezentanci regularnie docierają do strefy medalowej najważniejszych na scenie turniejów, nie da się jednak ukryć, że większość tych sukcesów opierało się dotychczas na dwóch z trzech członków formacji.

Aż takich osiągnięć, jak jego pozostali koledzy, nie miał Gaven „whaz” Sorensen. Amerykanin zawitał w szeregi Liquid w listopadzie ubiegłego roku i już podczas swojego lanowego mógł świętować drużynowy triumf w DreamHack Denver 2017, a dwa miesiące później również przy okazji DreamHack Winter 2017. Indywidualnie gracz zza oceanu nie radził sobie jednak już tak dobrze i na przestrzeni całego 2018 roku nie osiągnął żadnych wartych wspomnienia sukcesów. Dość powiedzieć, że jego najlepszym wynikiem było dotarcie do 1/8 finału QuakeCon 2018.

Tym samym prowadzona przez Liquid dywizja Quake’a skurczyła się do zaledwie dwóch nazwisk. Obecnie tworzą ją Shane „rapha” Hendrixson oraz Tim „DaHanG” Fogarty, czyli odpowiednio pierwszy i dwunasty zawodnik prowadzonego przez serwis Plus Forward rankingu. Obu amerykańskich graczy mogliśmy oglądać w akcji podczas niedawnego PGL Quake Champions Open, na którą to imprezę wspomniany wcześniej whaz nawet się nie zakwalifikował.

W tej sytuacji skład Teamu Liquid prezentuje się obecnie następująco:

  • Shane „rapha” Hendrixson
  • Tim „DaHanG” Fogarty
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dafran jednak nie zagra w Overwatch League?

Gdy nieco ponad dwa tygodnie temu nowo powstałe Atlanta Reign ogłaszało swój skład, pojawiło się wiele wyrazów zaskoczenia. Oto bowiem ekipa przygotow...