Arteezy
fot. ESL/Bart Oerbekke

Starcie EG z NiP rozpocznie kolejny dzień The Kuala Lumpur Major

Dzisiaj poznaliśmy pierwsze dwie drużyny, które awansowały do półfinału drabinki wygranych The Kuala Lumpur Major. O miejsce w finale tejże drabinki powalczą Team Secret i PSG.LGD. I choć Michała „Nishę” Jankowskiego i jego kompanów ponownie w akcji ujrzymy dopiero w piątek, pierwszy Major w tym sezonie DPC nie zwalnia tempa. Już jutro czekają nas kolejne cztery spotkania.

Na początek do walki staną Evil Geniuses i Ninjas in Pyjamas w walce o utrzymanie w drabince wygranych. Tuż po nich poznamy czwartego i ostatniego półfinalistę tej drabinki, a wyłoni go pojedynek Virtus.pro z Fnatic. Następnie w akcji zobaczymy formacje, dla których porażka oznacza pożegnanie z turniejem. W pierwszym jutrzejszym meczu drabinki przegranych zmierzą się Team Aster i J.Storm, a koleny dzień zmagań zwieńczy starcie Forward Gaming z Gambit Esports.

Tak wygląda harmonogram jutrzejszych zmagań:

Poniedziałek, 12 listopada

Drabinka wygranych

6:00 Evil Geniuses vs Ninjas in Pyjamas BO3
9:00 Virtus.pro vs Fnatic Fnatic BO3

Drabinka przegranych

12:00 J.Storm vs Team Aster BO1
13:00 Gambit Esports vs Forward Gaming Forward Gaming BO1

Transmisję z The Kuala Lumpur Major możecie obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa oraz na anglojęzycznym kanale organizatora. Pełny harmonogram i dotychczasowe wyniki znajdziecie na stronie internetowej turnieju.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
goofy

x-kom blisko zamkniętych kwalifikacji do Minora, AGO wyeliminowane

Cztery polskie drużyny w zamkniętych kwalifikacjach do europejskiego Minora? Taki scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny, bowiem x-kom team poko...