fot. Sony

Oficjalnie: PUBG wreszcie na PlayStation 4!

Playerunknown’s Battlegrounds można lubić lub nie, ale nie da się ukryć, że produkcja ta okazała się niezaprzeczalnym hitem, który na wiele miesięcy zdominował rozgrywki multiplayerowe. Już niedługo rywalizacją z gatunku battle royale cieszyć się będą mogli również posiadacze PlayStation 4, bo z rocznym opóźnieniem gra zawita również na konsolę Sony. Dokładna data premiery to 7 grudnia, czyli już za mniej niż miesiąc.

PUBG na komputerach osobistych oraz na Xboxie One pojawił się w grudniu 2017 roku i… zarówno na pierwszej, jak i na drugiej platformie nie ustrzegł się wielu problemów z optymalizacją. Mimo wszystko hitowemu dziełu Brendana Greene’a nie przeszkodziło to w pobijaniu kolejnych rekordów sprzedaży. Ostatnimi czasy jednak popularność Playerunknown’s Battlegrounds nieco podupadła, głównie za sprawą Fortnite’a, co może być niemałym problemem – wszak twór studia Epic Games na PS4 hula już od ponad roku.

Na ten moment wiadomo, że PUBG będzie można nabyć w czterech różnych wariantach cenowych. Najtańsza edycja będzie kosztować 124 zł i zawierać będzie tylko samą grę. Kolejne progi to 209 oraz 249 i oferują one Survivor Pass, Battle Pointsy oraz G-Coinsy. Do każdego zamówienia przedpremierowego, które złożyć można pod tym adresem, dołączone zostaną również ekskluzywne dodatki – mowa tutaj o skórkach inspirowanych Uncharted i The Last of Us.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports Szpero

EPL: AGO Esports vs Space Soldiers – statystyki graczy

AGO Esports rozegrało dzisiaj kolejny dwumecz w ramach ESL Pro League. Polacy najpierw ulegli Space Soldiers 16:6 na Trainie, a następnie wygrali z Tu...