fot. youtube.com/leagueoflegends

Przedsezon zmierza na Summoner’s Rift. Za tydzień wprowadzenie pierwszych zmian

Wczoraj zakończył się sezon rankingowy w League of Legends. Choć gracze wciąż mogą wspinać się po szczeblach drabinki rankingowej, nie wpłynie to na nagrody na koniec sezonu. Zamiast tego mogą skoncentrować się na nauce nowych elementów rozgrywki, których jak zwykle będzie niemało w przedsezonie. Na ich debiut na głównych serwerach gry nie będziemy musieli jednak długo czekać.

Zmiany w samej grze zostaną wdrożone już w najbliższym patchu, czyli 8.23. Ten zaplanowany jest na przyszłą środę, 21 listopada. W kolejnej aktualizacji pojawią się natomiast elementy związane z systemem rankingowym, czyli między innymi wprowadzenie dwóch nowych dywizji. Sezon 2019 rozpocznie się 23 stycznia wraz z pojawieniem się na serwerach patcha 9.2.

O harmonogramie i zmianach jakie przyniosą poszczególne patche poinformował Senior Designer Riot Games – Ed „SapMagic” Altorfer. W wątku pod załączonym tweetem odpowiedział on również na wiele pytań dotyczących nie tylko nadchodzących aktualizacji, ale również honoru Przywoływacza, nagród na koniec sezonu, a także długości przedsezonu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: AGO Esports vs G2 Esports – statystyki graczy

AGO Esports szanse na pozostanie w ESL Pro League ma już w zasadzie jedynie matematyczne. Dotkliwa porażka w dwumeczu z G2 Esports oznacza, że Jastrzę...