Nisha
fot. ESL/Bart Oerbekke

Czołówka The Kuala Lumpur Major znów w grze! Na początek Secret kontra PSG.LGD

Po dniu przerwy wracają zmagania w ramach pierwszego Majora w tym sezonie Dota Pro Circuit – The Kuala Lumpur Major. Wczoraj w walce o mistrzostwo pozostały Evil Geniuses oraz TNC Predator. Te dwie formacje zamknęły listę uczestników trzech ostatnich dni rywalizacji, które zostaną rozegrane już przed publicznością zgromadzoną w Axiata Arena.

W czołowej szóstce znalazł się również Team Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie. Zespół naszego rodaka już w niedzielę zapewnił sobie miejsce w półfinale drabinki wygranych po wygranej nad Vici Gaming. Oprócz niego wciąż bez porażki w play-offach są PSG.LGD, Virtus.pro oraz Ninjas in Pyjamas.

Wszystkie cztery czołowe formacje zobaczymy w akcji już jutro. Na początek do walki staną Team Secret oraz PSG.LGD, a następnie o drugie miejsce w finale drabinki wygranych zmierzą się Virtusi oraz NiP. To jednak nie wszystkie mecze, jakie czekają nas podczas kolejnego dnia The Kuala Lumpur Major. Po spotkaniu VP z Ninjas in Pyjamas przegrany tego pojedynku podejmie TNC Predator w walce o utrzymanie w zawodach.

Tak prezentuje się harmonogram jutrzejszych zmagań:

Piątek, 16 listopada

Drabinka wygranych

5:00 Team Secret vs PSG.LGD Bo3
8:00 Virtus.pro vs Ninjas in Pyjamas Bo3

Drabinka przegranych

11:00 Virtus.pro/Ninjas in Pyjamas vs TNC Predator Bo3

Transmisję z The Kuala Lumpur możecie obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa oraz na anglojęzycznym kanale PGL. Dotychczasowe wyniki oraz drabinkę Majora rozgrywanego w stolicy Malezji znajdziecie na oficjalnej stronie zawodów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 zastąpi Renegades podczas finałów ECS Season 6

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Renegades nie pojawi się jednak na lanowych finałach Esports Championship Series Season 6. Formację z Australii z udz...