fot. ESL/Helena Kristiansson

kioShiMa oficjalnie zawodnikiem Cloud9

Wydawało się, że ten sobotni wieczór nie przyniesie już niczego nadzwyczajnego w esportowym świecie. Nic bardziej mylnego – niedługo po godzinie 19:00 Cloud9 potwierdziło, że Fabien „kioShiMa” Fiey został dołączony do składu.

Już jakiś czas temu wszystko wskazywało, że lada moment otrzymamy potwierdzenie plotek i Fiey stanie się pełnoprawnym członkiem C9. kioShiMa, który na swoim koncie ma grę m.in. w barwach Teamu LDLC.com oraz FaZe Clanu, pomagał ekipie ze Stanów Zjednoczonych w ostatnich spotkaniach w ESL Pro League, gdzie oni i jego koledzy finiszowali na ósmej pozycji. Zawodnik z Europy wystąpił pod banderą Cloud9 także na turnieju BLAST Pro Series w Kopenhadze, gdzie międzynarodowy skład zakończył zmagania na piątym miejscu.

Decyzję o podpisaniu kontraktu mógł przyśpieszyć fakt, że C9 już niebawem czeka rywalizacja na finałach Esports Championship Series. Do podopiecznych Sohama „valensa”Chowdhury’ego uśmiechnął się los, bowiem z uwagi na problemy wizowe ze startu w turnieju musiało zrezygnować Renegades. Tym samym ostatni slot na imprezie przypadł pierwszej niezakwalifikowanej drużynie z regionu NA – czyli właśnie nowemu zespołowi kioShiMy. Rozstrzygające spotkania szóstego sezonu ligi FACEITA rozegrane zostaną w Arlington jeszcze w tym miesiącu.

W tej sytuacji skład Cloud9 prezentuje się obecnie następująco:

  • Timothy „automatic” Ta
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim
  • Robin „flusha” Rönnquist
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Soham „valens” Chowdhury – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nisha

Wielki finał The Kuala Lumpur Major już jutro! Czy Nisha wygra swojego pierwszego Majora?

W piątek 9 listopada szesnaście drużyn rozpoczęło walkę o mistrzostwo The Kuala Lumpur Major. Z upływem kolejnych dni formacja za formacją zostały eli...