MIBR
fot. ESL/Bart Oerbekke

Faza grupowa finałów ESL Pro League Season 8 na ostatniej prostej

Astralis, Team Liquid, MIBR i mousesports – te cztery drużyny już zapewniły sobie miejsca w play-offach finałów 8. sezonu ESL Pro League, więc wolne pozostają jeszcze tylko dwa sloty. Kto je zgarnie, a kto awansuje bezpośrednio do półfinałów? Odpowiedzi na te pytania poznamy już dziś!

Na czwartek zaplanowano dokładnie sześć pojedynków w trybie BO3 i będą to ostatnie mecze fazy grupowej rozgrywanych w Odense zmagań. Na początek czekają nas dwa spotkania w dolnej części drabinki grupy B: o przetrwanie Natus Vincere powalczy z Sharks Esports, a Ghost Gaming podejmie NRG Esports. Zwycięzcy ów pojedynków zmierzą się jeszcze dziś wieczorem o ostatnie miejsce w fazie pucharowej 8. edycji ESL Pro League.

Co jeszcze mają dziś przed sobą fani Counter-Strike: Global Offensive? Dwa arcyciekawie zapowiadające się starcia w WB zbiorów A oraz B. W tym pierwszym naprzeciwko siebie staną Astralis oraz Team Liquid, zaś w drugim MIBR podejmował będzie mousesports. Obie potyczki będą prawdziwą gratką dla obserwatorów sceny! Ponadto planowo o 15:50 rozpocznie się batalia Renegades z G2 Esports, której stawką będzie awans do ćwierćfinału zmagań.

Pełny harmonogram dzisiejszych pojedynków przedstawia się następująco:

6 grudnia

Druga runda drabinki przegranych grupy B

12:00 Sharks Esports vs Natus Vincere
BO3
12:00 Ghost Gaming vs NRG Esports
BO3

Finał drabinki wygranych grupy A

15:50 Astralis vs Team Liquid
BO3

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

15:50 Renegades vs G2 Esports
BO3

Finał drabinki wygranych grupy B

19:40 MIBR vs mousesports
BO3

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

19:40 TBD vs TBD
BO3

Transmisję z finałów 8. sezonu ESL Pro League możecie śledzić w ESL.TV Polska. Szczegółowe informacje na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Valve zmienia zdanie – "coś" nowego dopiero w czwartek, a nie w środę

– Co robicie w środę? – to enigmatyczne pytanie pojawiło się na profilu Counter-Strike'a na Twitterze w poniedziałek wieczorem, elektryzując całą społ...