fot. x-kom team

Kto zagra na finałach PLE? Startuje faza pucharowa w CS:GO

Pewne występu na finałach 4. sezonu Polskiej Ligi Esportowej mogą być na ten moment trzy drużyny, które najlepiej spisały się w fazie zasadniczej, czyli MIKSTURA, AGO Esports oraz PACT. W Gliwicach zagra jednak jeszcze jedna formacja, a tą poznamy już dziś wieczorem.

Na czwartek zaplanowano bowiem dwa pierwsze spotkania fazy pucharowej PLE, w których udział wezmą zespoły z  miejsc od czwartego do szóstego. Najpierw, o 17:00 zmierzą się dwie ekipy, które w etapie ligowym zajęły najniższe lokaty premiowane awansem. Codewise Unicorns w pierwszej rundzie rozgrywek mierzyć się będzie z byłymi podopiecznymi Invizy Esport. Na papierze za faworyta uchodzić będzie  CU, ale należy mieć pamięci, że w poprzednim etapie PLE po zwycięstwo w bezpośrednich pojedynkach sięgali gracze Invizy.

Na tym jednak nie koniec, bo zaraz po zakończeniu pojedynku inaugurującego play-offy dojdzie do spotkania w drugiej rundzie. Na zwycięzcę meczu Codewise vs Invizy czekać będzie x-kom team i nie ulega wątpliwości, że niezależnie od tego z kim przyjdzie mu się zmierzyć, to właśnie formacji Oksara „oskarisha” Stenborowskiego dawać się będzie większą szansę na wygraną. A należy pamiętać, że triumfator z drugiej rundy będzie pewny występu na finałach Polskiej Ligi Esportowej w Gliwicach.

Harmonogram dzisiejszych spotkań przedstawia się następująco:

6 grudnia
17:00 Invizy Esport vs Codewise Unicorns BO3
20:00 x-kom team vs Invizy/Codewise BO3
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mystiques

Drugi etap Ultraligi zakończony. Poznaliśmy wszystkich uczestników play-offów

Drugi etap fazy zasadniczej Ultraligi dobiegł końca. Wczorajszego wieczoru rozstrzygnięto ostatnie pojedynki, dzięki którym poznaliśmy finalny wygląd...