fot. ESL

Pora na play-offy PLE. Na start Ravioli Ravioli i Szata Maga

Już dzisiaj rozpocznie się faza pucharowa czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. W walce o mistrzostwo tej edycji PLE pozostało sześć formacji, wśród których są między innymi Illuminar Gaming oraz Pompa Team. Zespół Łukasza „puki style’a” Zygmunciaka rozpocznie ostateczny bój o mistrzostwo już dzisiaj, ale nim do tego dojdzie poznamy jego rywala.

Play-offy Polskiej Ligi Esportowej zostaną rozegrane w trybie gauntletu, znanego również jako king of the hill. System ten wykorzystywany jest na przykład w LCK i polega na umieszczeniu wszystkich uczestników w swego rodzaju drabince, gdzie na każdym kolejnym szczeblu czeka formacja, która zajęła wyższe miejsce w fazie zasadniczej. I tak w finale znalazło się Illuminar Gaming, w półfinale wicemistrz rozgrywek grupowych, czyli Czeska Husaria itd.

Na najniższym szczeblu tej drabinki są dwie drużyny z piątej i szóstej lokaty fazy zasadniczej – odpowiednio Szata Maga i Ravioli Ravioli. To właśnie one zmierzą się w pierwszym meczu play-offów czwartego sezonu PLE. To spotkanie zaplanowane jest na 17:00, a zaraz po nim jego zwycięzca podejmie Pompa Team w walce o awans do czołowej czwórki.

Tak prezentuje się harmonogram dzisiejszych meczów Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends:

Czwartek, 6 grudnia
17:00 Szata Maga vs Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli Bo3
20:00 Pompa Team vs Szata Maga/Ravioli Ravioli Bo3
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec przygody Sharks, Na`Vi krok od awansu do play-offów ESL Pro League Season 8

W pierwszym czwartkowym meczu finałów ESL Pro League Season 8 obyło się bez niespodzianki. Jak można się było spodziewać, Natus Vincere potrzebowało z...