fot. ESL

Ravioli Ravioli eliminuje Szatę Maga z PLE! Dzisiaj mecz z Pompa Teamem*

Czwarty sezon Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends zbliża się do końca. Wczoraj odbył się pierwszy mecz play-offów PLE. Do walki stanęły Ravioli Ravioli i Szata Maga.

Dla zespołu Wojciecha „Lewusa” Strykowskiego była to okazja do rewanżu za porażkę w ćwierćfinale 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Wtedy po zaciętej serii przegrali z Szatą Maga 2:3. Wczoraj nie zaprzepaścili danej im szansy i wyeliminowali Damiana „deflesa” Filipowa i kompanów z dalszej walki o mistrzostwo PLE.

Wynik wczorajszego meczu Polskiej Ligi Esportowej:

Czwartek, 6 grudnia
17:00 Szata Maga 1:2 Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli Bo3

Również wczoraj miało się odbyć drugie starcie play-offów, w którym zwycięzca pierwszego zmierzyłby się z Pompa Teamem. Jednak gigantyczne problemy techniczne mocno opóźniły start trzeciej potyczki serii RR z Szatą, a rozpoczęcie drugiego meczu w okolicy północy mijało się z celem zwłaszcza w związku ze zmęczeniem zawodników Ravioli Ravioli. Organizatorzy postanowili więc przełożyć to spotkanie na dzisiaj na godzinę 17:00.

Harmonogram dzisiejszych meczów PLE:

Piątek, 7 grudnia
17:00 Pompa Team vs Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli Bo3

Zwycięzca tego pojedynku już 11 grudnia podejmie Wisłę Płock w walce o miejsce w czołowej trójce. Jeszcze na ten sam dzień zaplanowane będzie ostatnie przed wielkim finałem starcie, w którym na swojego rywala czeka już Czeska Husaria. Formacja Jakuba „Tarky’ego” Vaňkáta jest ostatnim przed Illuminar Gaming rywalem na drodze do mistrzostwa czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

AKTUALIZACJA: Mecz Pompa Teamu z Ravioli Ravioli został przeniesiony na poniedziałek na godzinę 17:00.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Akademia Rybson

Zmiana w Akademii. Rybson nowym dżunglerem, Curator na ławce

Przed startem play-offów Ultraligi doszło do zmiany w składzie jednego z uczestników. Z pierwszym zespołem Akademii pożegnał się Łukasz "Curator" Kust...