fot. ESL/Bart Oerbekke

Oficjalnie: boltz wraca do Luminosity!

Po fatalnym, zwieńczonym spadkiem sezonie ESL Pro League w szeregach Luminosity Gaming zdecydowano się na przeprowadzenie kolejnej już w tym roku roszady. W jej wyniku pod skrzydła organizacji po trzech latach przerwy powrócił Ricardo „boltz” Prass, który zajął miejsce Gustavo „yeLa” Knittela.

Prass mimo zaledwie 21-lat posiada już spore doświadczenie. Młody Brazylijczyk mając zaledwie 17-lat zadebiutował na Majorze ESL One Katowice 2015, by w kolejnych latach wzbogacić swoją gablotę z trofeami o naprawdę znaczące puchary. W przeszłości boltz związany był m.in. z Keyd Stars, Tempo Storm czy też Immortals – z tym ostatnim zespołem dotarł nawet do wielkiego finału PGL Major Kraków 2017. Pod koniec ubiegłego roku zdecydował się na przenosiny do SK Gaming, a potem do MIBR, tam jednak nie prezentował się już tak dobrze. W efekcie w lipcu został przesunięty na  ławkę rezerwowych, zaś pod koniec listopada definitywnie rozstał się z formacją.

Co ciekawe, w Luminosity Prass spotka aż trzech graczy, z którymi w 2017 roku dotarł do finału Majora. Mowa tutaj o Lucasie „steelu” Lopesie, a także braciach Teles – Henrique „HEN1M” i Lucasie „LUCAS1E”. Wraz z transferem boltza w składzie zabrakło miejsca dla najstarszego stażem i wiekiem członka ekipy, yeLa. 26-latek do rodzimej organizacji trafił jeszcze w 2016 roku i mimo wielu rotacji utrzymał swój fotel aż do teraz.

W tej sytuacji skład Luminosity Gaming prezentuje się następująco:

  • Gabriel „NEKIZ” Schenato
  • Lucas „steel” Lopes
  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Ricardo „boltz” Prass
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Misfits Academy Special

Special dołącza do exceL Esports

exceL Esports nie próżnuje przed startem LEC 2019. Choć brytyjska organizacja ujawniła już pięciu zawodników pierwszego składu, to wciąż dostarcza now...