fot. ESL/Adam Łakomy

AGO nadal walczy o StarSeries i-League S7. Dziś dokończenie meczu z Winstrike

Dwa dni temu AGO Esports rozpoczęło ostateczną batalię, której stawką był awans do play-offów eliminacji do StarSeries i-League Season 7. Meczu z Winstrike Teamem nie udało się jednak dokończyć z powodu problemów technicznych trapiących Polaków, wobec czego dopiero dziś dowiemy się czy przebrną oni do kolejnego etapu, czy też nie.

AGO Esports vs Winstrike Team
17:00 (BO3)

A pamiętajmy, że przed AGO niełatwe zadanie, bo Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i kompani w piątek zdążyli przegrać na Trainie aż 6:16 i dziś wejdą na serwer przy wyniku 0:1. Wobec tego rodzima formacja będzie musiała odrobić te straty na wybranym przez Winstrike Duście2, by doprowadzić do decydującej mapy, jaką ma być Cache. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Polacy powrócą do tego starcia już jako triumfatorzy Polskiej Ligi Esportowej – wszak wczoraj popularne Jastrzębie ograły aż 3:0 MIKSTURĘ w wielkim finale tych rozgrywek. Już po 17:00 okaże się czy sukces ten da piątce znad Wisły dodatkową motywację, dzięki której to ona finalnie zajmie drugie premiowane awansem do play-offów miejsce w grupie C.

Anglojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy AGO Esports a Winstrike Teamem dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: karrigan odsunięty od składu FaZe!

Dziś wydarzyło się to, na co zanosiło się już od dawna – Finn "karrigan" Andersen został odsunięty od składu FaZe Clanu. Duński prowadzący już od dłuż...