fot. Tempo Storm

destiny następcą felpsa w INTZ?

Według najświeższych plotek transfer João „felpsa” Vasconcellosa do MIBR ma być już przesądzony. Wobec tego dotychczasowy pracodawca Brazylijczka, INTZ eSports, rozpoczął już poszukiwania następcy i zdaniem serwisu Esports Brasil znalazł go. To drużyny miałby bowiem dołączyć Lucas „destiny” Bullo.

Młody Latynos, mimo zaledwie 21 lat, miał już okazję współpracować z wieloma znanymi organizacjami. W jego CV znajdziemy m.in. takie drużyny, jak Keyd Stars, Luminosity Gaming, Tempo Storm czy też Immortals. Przez ostatnie cztery miesiące mogliśmy go z kolei oglądać pod banderą Teamu Wild, wraz z którym zatriumfował podczas GAMECON Open CS:GO 2018, zapewniając sobie tym samym awans na StarSeries i-League Season 7. Dziś jednak przyszłość ekipy stanęła pod znakiem zapytania, gdyż jej dotychczasowy pracodawca postanowił zakończyć działalność – to oznaczałoby, że w razie transferu INTZ nie musiałoby prawdopodobnie płacić żadnej sumy odstępnego.

Co ciekawe, w nowej drużynie Bullo mógłby spotkać kilku starych znajomych. Z czasów gry dla Keyd zna m.in. Vito „kNg” Giuseppe czy też Alessandro „Apokę” Marcucciego. Z kolei razem z João „horvym” Horvathem przez krótki czas współpracowali w Immortals. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w przypadku pozyskania destiny’ego obecny skład INTZ dokonałby pierwszej w swojej krótkiej historii zmiany – zespół grał bowiem w tym samym składzie nieprzerwanie od września, gdy to trafił pod skrzydła rodzimej organizacji.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład INTZ eSports będzie prezentować się następująco:

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • João „horvy” Horvath
  • Alexandre „xand” Zizi
  • Lucas „destiny” Bullo
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Bjergsen

Get Rekd: Ameryka Północna importami stoi?

Światowa profesjonalna scena League of Legends wchodzi w zupełnie nowy etap swojego istnienia. Zmiany wizualne, wprowadzenie franczyzy w Europie, wize...