fot. ESL/Helena Kristiansson

ALEX opuszcza LDLC

Choć pierwsze doniesienia mówiące o przejściu Alexa „ALEXA” McMeekina do Teamu Vitality dotarły do nas zaledwie wczoraj, to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż transfer został już sfinalizowany. Brytyjczyk dziś rozstał się bowiem ze swoim dotychczasowym pracodawcą – Teamem LDLC.com.

ALEX reprezentował barwy LDLC od kwietnia 2016 roku. W trakcie pobytu pod opieką francuskiej organizacji otoczenie 23-latka często się jednak zmieniało, a jego obecny zespół ukształtował się dopiero w maju bieżącego roku. Po ciężkim początku współpracy zachodnioeuropejska ekipa jesienią wreszcie zaczęła odnosić poważne sukcesy i piąć się w górę światowego rankingu.

Po triumfie w rozgrywanym w Poznaniu ESL Pro European Championship 2018 LDLC pojawiło się także na IEM Chicago, gdzie sensacyjnie dotarło aż do ćwierćfinałów amerykańskiej imprezy. Po powrocie na Stary Kontynent podopieczni Steeve’a „Ozstrik3ra” Flavigniego z hukiem odpadli jednak z DreamHack Open Winter, a wkrótce pożegnali się także z marzeniami o występie na europejskim Minorze.

Skład Teamu LDLC.com obecnie wygląda następująco:

  • Antoine „to1nou” Pirard
  • Logan „LOGAN” Corti
  • François „AmaNEk” Delauney
  • David „devoduvek” Dobrosavljevic
  • Steeve „Ozstrik3r” Flavigni – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT i Izako Boars poznały rywali w barażach o awans do ESEA MDL

Wiele wskazuje na to, iż baraże o awans do 30. sezonu ESEA Mountain Dew League będą pierwszymi rozgrywkami w przyszłym roku, w których wystąpią nasi r...