icebeasto
fot. ESL

IceBeasto i Sebekx nowymi zawodnikami Movistar Riders?

Znani z gry na polskim podwórku Marcin „IceBeasto” Lebuda oraz Sebastian „Sebekx” Smejkal najwidoczniej postanowili zmienić otoczenie i spróbować swoich sił poza granicami naszego kraju. Zgodnie z naszymi informacjami obaj zawodnicy w przyszłym roku mają rywalizować w hiszpańskim LVP SuperLiga Orange.

Co ciekawe, IceBeasto i Sebekx mają dołączyć do znanego i odnoszącego sukcesy na hiszpańskiej scenie Movistar Riders. Zawodnicy rzekomo dopięli już kwestie związane z kontraktami i na początku przyszłego roku mają przenieść się do siedziby MRDS. Midlaner przyznał także w rozmowie z naszym portalem, że przyszły rok będzie dla niego przełomowym, bo w końcu znalazł się w poważnej organizacji z własnym gaming housem i sztabem ludzi skupiającym się na rozwoju drużyny:

Cieszy mnie to, że w końcu znajdę się w takiej prawdziwie profesjonalnej organizacji, która ma swój gaming house, trenera i wszyscy ludzie wokół będą maksymalnie zaangażowani w sukces naszej drużyny.

IceBeasto i Sebekx to jedni z najlepszych polskich graczy League of Legends. Do najważniejszych osiągnięć obu zawodników należą chociażby triumfy w Polskiej Lidze Esportowej oraz w ESL Mistrzostwach Polski, a także dotarcie do finału V4 Future Sports Festival oraz pierwszej edycji European Masters. Nic więc dziwnego, że włodarze Movistar Riders postanowili zaprosić wyżej wymienioną dwójkę na testy.

Lebuda otrzymywał już wcześniejpropozycje z Movistar Riders, lecz ze względu na chęć kontynuowania walki na polskiej scenie z odświeżonym składem Illuminar Gaming postanowił ją odrzucić. Na ten moment nie opublikowano jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat dołączenia IceBeasto i Sebekxa do Movistar Riders. Warto jednak zaznaczyć, że sam Smejkal zapewniał nas, że jego nowy zespół będzie naprawdę solidny i będzie w stanie powalczyć z akademiami LEC, które znajdą się w LVP SLO.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pątko w piątki: Czy król powróci?

Minęły już ponad dwa lata od ostatniego zwycięstwa SK telecom T1 na Mistrzostwach Świata. Wtedy to, po niesamowitej serii z Samsung Galaxy, Lee "Faker...