fot. 99Damage/Danny "DasiN" Singer

OKOLICIOUZ w nowym składzie EURONICS

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy, iż WiseWizards zatrudniające Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego zakończyło swoją działalność, w wyniku czego Polak i jego koledzy musieli zacząć poszukiwania nowego pracodawcy. Te nie trwały jednak długo, bo wczoraj usługi naszego rodaka i trzech jego partnerów pozyskało EURONICS Gaming.

Niemiecka organizacja wraz z końcem ubiegłego roku pożegnała się ze swoim międzynarodowym składem opartym na Andreasie „znajderze” Lindbergu. Wyniki tego zespołu ciężko określić satysfakcjonującymi, wobec czego taki ruch nie był żadnym zaskoczeniem. Włodarze EURONICS teraz zdecydowali się zaufać czterem graczom, którzy podczas kilku ostatnich miesięcy osiągali całkiem przyzwoite rezultaty w barwach WiseWizards. Skład nowego ESG uzupełni natomiast mało znany Daniel „arno” Busch. Oprócz rywalizacji na krajowym podwórku drużyna weźmie udział także w United Master League – OKOLICIOUZA i spółkę w akcji zobaczyć będziemy mogli już dziś o 17:00.

Tak obecnie prezentuje się skład EURONICS Gaming:

  • Michael „devraNN” Geutebrück
  • Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty
  • Paul „PerX” von Erdmannsdorff
  • Daniel „arno” Busch
  • Peter „Seeeya” Gortschakow
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars wywalczyło miejsce w ESEA MDL!

W 30. sezonie ESEA Mountain Dew League zobaczymy trzy polskie drużyny! Do Virtus.pro i AGO Esports dołączyli minionej nocy zawodnicy Izako Boars, któr...