fot. x-kom team

x-kom zagra na lanie w Danii!

Świetne wieści napływają do nas z obozu x-kom teamu. Rodzima formacja pomyślnie przebrnęła przez wszystkie etapy europejskich kwalifikacji do Geeks Gone Wild #24 i już za dwa tygodnie wybierze się w podróż do Danii.

W trakcie całych rozgrywek biało-czerwoni dobrze sprawdzali się w roli faworytów i krok po kroku odprawiali z kwitkiem znacznie mniej doświadczonych przeciwników. Co prawda w niektórych pojedynkach podopieczni Adriana „IMD” Piepera zmuszani byli przez swoich rywali do gry na maksymalnych obrotach, ale zawsze wychodzili zwycięsko z wyrównanych batalii w końcówkach meczów. Podobnie było w decydującym o awansie spotkaniu ze szwedzkim lotb, kiedy x-kom mógł cieszyć się z wygranej po dwóch mapach zakończonych wynikami 16:14 oraz 16:12.

Lista uczestników Geeks Gone Wild #24 prezentuje się następująco:

AGF Esport Atlando FASTLOSE GoldenGitte
Tricked Esport Unknown x-kom team ex-Fragsters

Geeks Gone Wild #24 zostanie rozegrane między 25 i 27 stycznia w mogącej pomieścić kilka tysięcy osób hali Gigantium w Aalborgu. W puli nagród imprezy znajdzie się 145 tysięcy duńskich koron, czyli około 22 tysiące dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2018 roku wg HLTV – 11. GuardiaN

Miniony rok, a zwłaszcza jego druga połowa, przyniósł FaZe Clanowi wiele rozczarowań. Mimo to dziś w przygotowanym przez HLTV rankingu najlepszych gra...