Color
fot. Ultraliga

Color toplanerem x25 Esports. Polak będzie występować w bałkańskich rozgrywkach

Podczas zerowego sezonu Ultraligi, który zakończył się parę tygodni temu, mieliśmy okazję zobaczyć wiele zaskakujących wyników spotkań. Największą niespodzianką tej odsłony zmagań była jednak fenomenalna postawa stworzonego przed startem organizowanych przez Polsat Games rozgrywek składu, czyli Akademii.

Nie ma się zatem co dziwić, że zawodnicy zespołu prowadzonego przez Adriana „Zeturala” Dziadkowca otrzymują oferty współpracy nie tylko z Polski, ale i spoza granic naszego kraju. Idealnym tego przykładem jest toplaner Akademii Ultraligi, Sebastian „Color” Czyżyk, który postanowił przyjąć ofertę od serbskiej organizacji – x25 Esports – i od teraz będzie rywalizować w bałkańskich ligach.

Czyżyk został dostrzeżony przez Adriana „hatchy’ego” Widerę oraz Fryderyka „Veggiego” Kozioła podczas tryoutów do Akademii. Wcześniej występował także m.in. w ALSEN Teamie, ale nie był to zespół, który był w stanie nawiązywać równorzędną rywalizację z czołowymi zespołami w Polsce. Mimo wszystko w Ultralidze Color prezentował się naprawdę przyzwoicie i niejednokrotnie ogrywał nawet najbardziej doświadczonych graczy polskiej sceny. Koniec końców Color i jego kompani dotarli aż do półfinałów Ultraligi, pokonując po drodze R-SIXTEAM.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto otarł się o top 20 rankingu HLTV za 2018 rok?

Wczoraj zamknięto drugą dziesiątkę przygotowanego przez HLTV rankingu najlepszych graczy 2018 roku. W związku z tym włodarze serwisu postanowili ujawn...