fot. ESL/Bart Oerbekke

fejtZ powraca do Chin i podpisuje kontrakt z BTRG

Niedawno pojawiły się plotki sugerujące, że Adam „friberg” Friberg może wyjechać do Chin, by związać się z Big Time Regal Gaming. Ostatecznie doniesienia te nie okazały się prawdą, co nie zmienia jednak faktu, że azjatycka organizacja rzeczywiście zdecydowała się postawić na międzynarodowy skład.

Pod jej skrzydła trafił bowiem Kristjan „fejtZ” Allsaar, który poszukiwania nowej drużyny prowadził od połowy 2017 roku. W międzyczasie mogliśmy go co prawda oglądać w barwach HellRaisers czy też Tempo Storm, ale za każdym razem jego rola ograniczała się do zmiennika lub też gracza testowanego. Pracodawcę udało mu się znaleźć dopiero w Państwie Środka i wbrew temu, co może się wydawać, dla Estończyka nie jest to wcale tak bardzo egzotyczny kierunek. Wszak dwa lata temu grywał już na Dalekim Wschodzie, próbując swoich sił w UYA oraz 5POWER Gaming.

Poza Allsaarem umowę z BTRG podpisał także o wiele mniej rozpoznawalny Erik „truth” Hansen Dyrnes, który ostatnie miesiące spędził pod skrzydłami Kingpins Esports, wcześniej zaś grał także dla Teamu Refuse i Vexed Gaming. Co ciekawe, zarówno truth, jak i fejtZ całkiem niedawno wystąpili wspólnie podczas PLG Grand Slam – w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ich ECL.gg dotarło aż do ćwierćfinału, w którym poległo z późniejszymi triumfatorami imprezy z Fnatic.

Na ten moment skład BTRG prezentuje się następująco:

  • Kristjan „fejtZ” Allsaar
  • Erik „truth” Hansen Dyrnes
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Color

Color toplanerem x25 Esports. Polak będzie występować w bałkańskich rozgrywkach

Podczas zerowego sezonu Ultraligi, który zakończył się parę tygodni temu, mieliśmy okazję zobaczyć wiele zaskakujących wyników spotkań. Największą nie...