fot. ESL

AGO nadal niepewne gry w play-offach Hunt Wave League

Po wczorajszej porażce z Chaos Esports Club sytuacja AGO Esports w Hunt Wave League znacznie się skomplikowała. Co prawda polska formacja nadal ma szanse na awans do play-offów online’owych zawodów, ale aby tego dokonać musi wygrać swój dzisiejszy mecz.

AGO Esports vs NeverPlay
16:00 (BO3)

Rywalem Grzegorza „SZPERA” Dziamałka i spółki będzie niemieckie NeverPlay, z którym AGO mierzyło się już trzy dni temu, także w ramach HWL. Wówczas górą byli Polacy, którzy na Inferno ograli naszych zachodnich sąsiadów 16:10. Od tego czasu oba zespoły zdołały jednak zrównać się bilansem – rodzimej ekipie przytrafiła się wspomniana już przegrana z Chaos EC, natomiast drużyna Christiana „crisby’ego” Schmitta wyeliminowała z dalszej rywalizacji inny polski skład, x-kom team. Warto też pamiętać, że popularne Jastrzębie mieli z Niemcami nieco problemów, gdy ci reprezentowali jeszcze EURONICS Gaming, co oznacza, że końcowy wynik piątkowego starcia wcale nie jest tak oczywisty, chociaż faworytem nadal pozostaje AGO.

Anglojęzyczna transmisja z meczy pomiędzy AGO Esports a NeverPlay dostępna będzie na oficjalnym kanale Thunder Media na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Worlds 2017 fani

Riot Games nagrodzi fanów za oglądanie najważniejszych rozgrywek ligowych

We wrześniu ubiegłego roku Riot Games uruchomił pierwszy system nagradzania fanów za oglądanie Mistrzostw Świata. Jak się okazuje deweloperzy League o...