Worlds 2017 fani
fot. Riot Games

Riot Games nagrodzi fanów za oglądanie najważniejszych rozgrywek ligowych

We wrześniu ubiegłego roku Riot Games uruchomił pierwszy system nagradzania fanów za oglądanie Mistrzostw Świata. Jak się okazuje deweloperzy League of Legends nie mają zamiaru poprzestawać na samych Worldsach. Na oficjalnej stronie lolesports.com pojawiła się bowiem notka mówiąca o tym, że w sezonie 2019 fani najważniejszych lig na świecie również będą nagradzani za oglądanie meczów.

Misje oglądania będą pojawiać się od 11 stycznia do 23 kwietnia, czyli przez cały okres trwania wiosennego splitu 2019. Aby rozpocząć swoją przygodę z nowym systemem nagradzania będziemy musieli zalogować się na specjalnie utworzonej do tego stronie, którą znajdziecie tutaj. Nagrody będą przyznawane tylko wtedy, gdy będziemy oglądać rozgrywki poprzez stronę lolesports.com.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że aby zaliczyć przygotowane przez Riot Games misje będziemy musieli obejrzeć co najmniej 10 minut meczu na żywo. Dla tych, którzy nie mogą oglądać spotkań w momencie ich transmisji, również mamy dobrą wiadomość, bowiem Riot Games przewiduje nagrody także za oglądanie powtórek z meczów.

Zgodnie z informacjami zamieszonymi w artykule, dzięki oglądaniu spotkań fazy zasadniczej poszczególnych rozgrywek League of Legends będziemy mogli otrzymywać przeróżne nagrody. Wśród tych znajdą się ikony, emotki, ale także niebieska esencja oraz punkty doświadczenia. Misje oglądania rozgrywek będą jednak dotyczyły tylko następujących lig:

LEC Logo
CBLoL LEC OPL LLA LJL TCL LCS
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TYLOO znalazło trenera przed IEM Katowice 2019

Pod koniec ubiegłego roku TYLOO ogłosiło, iż poszukuje szkoleniowca, który poprowadziłby ekipę podczas nadchodzącego Intel Extreme Masters Katowice 20...