fot. Singularity Esports

Singularity potwierdziło zakontraktowanie dwóch zawodników

Team Singularity po krótkim okresie niepewności skompletował wreszcie swój skład CS:GO. Obyło się bez niespodzianki – do ekipy, która niedawno otarła się o awans od ESL Pro League, dołączyli ostatecznie Gage „Infinite” Green i Ian „motm” Hardy.

Obaj Amerykanie to dobrzy znajomi z czasów wspólnej gry dla Etherian E-Sports i Armada Esports. W połowie maja ubiegłego roku ich drogi się jednak rozeszły – Infinite próbował swoich sił w Teamie Dignitas, wraz z którym wystąpił nawet na amerykańskim Minorze w Londynie. Z kolei motom zaliczył od tego czasu już kilka ekip, wiążąc się w międzyczasie z Vireo.pro i Vision Gaming. Pod koniec 2018 roku wspomógł jako zmiennik Swole Patrol, zajmując z tą ekipą pierwsze miejsce w ESEA Mountain Dew League.

Od teraz będę grał w Teamie Singularity. Jestem podekscytowany, gdyż znowu będę występować wspólnie z motmem i oSeem. Nie mogę się już doczekać momentu, w którym zacznę ciężko pracować wraz z tymi zawodnikami, by jak najlepiej wykorzystać tę okazję – nie krył ekscytacji Green. Co ciekawe, 20-latek był niedawno łączony z przenosinami do Cloud9, które przygotowuje się do gry na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Finalnie jednak problemy wychowawcze, jakie Infinite sprawiał w przeszłości, skłoniły C9 do rozważenia innych opcji.

W tej sytuacji skład Teamu Singularity prezentuje się następująco:

  • Joshua „oSee” Ohm
  • Cameron „hydrex” Kern
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Gage „Infinite” Green
  • Ian „motm” Hardy
  • Jared „MAC-1” Schneider – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami turniej debiutów – rozlosowano grupy iBUYPOWER Masters 2019

Rok 2019 rozpoczął się już kilkanaście dni temu, ale na pierwsze lanowe emocje przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Dopiero w przyszłym tygodniu star...