AGO Esports
fot. ESL

AGO o krok od awansu do finału Hunt Wave League

Choć wczorajsze starcie z NeverPlay na pewno nie należało do najłatwiejszych, to AGO Esports ostatecznie zapewniło sobie awans do fazy pucharowej Hunt Wave League. Polacy już dziś wystąpią w półfinale tych rozgrywek, a ich rywalem będzie Team 3DMAX.

Team 3DMAX vs AGO Esports
13:00 (BO3)

Ekipa z Europy Zachodniej wciąż nie uzupełniła luk w swoim składzie powstałych po odejściu dwóch graczy do G2 Esports. W ostatnich dniach francuską organizację w roli zmienników reprezentują więc Timothée „DEVIL” Démolon oraz Ali „hAdji” Haïnouss i trzeba przyznać, że wyniki zespołu znad Sekwany wyglądają całkiem nieźle. Wyższość 3DMAX bez większego oporu uznały bowiem formacje takie jak SuperJymy, Vega Squadron czy ex6tence Galaxy. Biało-czerwonych z pewnością czeka więc ciężkie zadanie, tym bardziej, iż w ostatnim starciu tych dwóch drużyn nieznacznie lepsi okazali się David „davidp” Prins i spółka.

W drugim półfinale Hunt Wave League Chaos Esports Club już o 16:00 podejmie SuperJymy. Anglojęzyczna transmisja obu tych batalii dostępna będzie na kanale Thunder Media na Twitchu. W puli nagród internetowej ligi znalazło się 10 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Akademia Curator

Curator dołącza do iDomina eSports

Powoli poznajemy składy zespołów, które będą występować w europejskich ligach regionalnych. Wraz z tym poznajemy nowych pracodawców polskich graczy. N...