AGO Esports
fot. ESL

Kolejne mecze online przed AGO i x-komem

Ostatni tydzień zakończyliśmy dwoma spotkaniami online i rozpoczynający się tydzień zainaugurujemy w podobny sposób. Dziś bowiem po jedynym spotkaniu w online’owych zawodach rozegrają rodzime AGO Esports i x-kom team.

x6tence Galaxy vs AGO Esports
17:00 (BO2)

transmisja

Jak dotychczas AGO radziło sobie w United Masters League? Cóż, nie najlepiej, bo bilans trzech zwycięstw, pięciu remisów i trzech porażek nie gwarantuje na ten moment Polakom awansu do fazy pucharowej. Do końca rozgrywek pozostały im jeszcze dwa pojedynki, a jednym z nich będzie ten dzisiejszy z x6tence Galaxy – oznacza to więc, że jeżeli Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka chcą jeszcze zachować cień nadziei to muszą nadchodzący mecz wygrać, a także liczyć na korzystne dla siebie rozstrzygnięcia w innych starciach. Niemniej łatwo o to pierwsze nie będzie, bo trzeba pamiętać, że Szwedzi z bardzo dobrej strony pokazali się podczas DreamHack Open Winter 2018, pokonując na tym turnieju compLexity Gaming i Team LDLC.

NoChance vs x-kom team
19:00 (BO3)

transmisja

Kilka godzin później do gry wejdzie również x-kom, który wczoraj wyrzucił Team Universe z eliminacji do LOOT.BET Hotshot Series Season 1. Niemniej teraz przed polską piątką zadanie o wiele trudniejsze, gdyż naprzeciwko niej stanie miksowe NoChance, w którym znajdziemy m.in. Mikaila „Maikelelego” Billa oraz pozyskanego niedawno Davida „frozena” Čerňanskýego. Jednym słowem – w drużynie tej występuje wiele rozpoznawalnych na europejskiej arenie osobowości, ale na razie nie przekłada się to na osiągnięcia. Z drugiej strony warto pamiętać, że NC i x-kom mierzyły się już ze sobą pod koniec października podczas eliminacji do DreamHack Open Winter 2018 i wówczas górą był międzynarodowy skład.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BIG i Cloud9 zgłosiły na Majora szóstego gracza w roli trenera. Naginanie przepisów?

Co prawda termin zgłaszania składów na Intel Extreme Masters Katowice 2019 minął 1 stycznia, ale dopiero dziś organizatorzy ujawnili nam ostateczny ks...