fot. DreamHack/Adela Sznajder

HEN1: Ja i Lucas nie mamy zamiaru opuścić Luminosity

Wczoraj internet obiegły plotki sugerujące, że przyszłość obecnego składu Luminosity Gaming stoi pod znakiem zapytania. Bardzo szybko jednak na zdementowanie tych doniesień zdecydował się Henrique „HEN1” Teles, który miałby być jednym z prowodyrów zmiany zespołu.

Przypomnijmy, że według informacji serwisu Draft5 HEN1 oraz jego brat, Lucas „LUCAS1” Teles, mieliby pożegnać się z organizacją, by połączyć siły z Lincolnem „fnx-em” Lauem. Niemniej sam brazylijski snajper kategorycznie wyklucza takie rozwiązanie: – Ja i Lucas nie mamy zamiaru opuścić Luminosity, nawet nie wiem skąd wziął się ten artykuł. Wierzcie w to, co czytacie tutaj, nie w plotki – stwierdził jeden z bliźniaków Teles za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ostatnia zmiana w składzie Luminosity miała miejsce w grudniu 2018 roku – wówczas to Ricardo „boltz” Prass zastąpił Gustavo „yeLa” Knittela. Obecnie latynoska formacja przygotowuje się natomiast do startu w iBUYPOWER Masters2019, które rozegrane zostanie 19 i 20 stycznia w Los Angeles. W grupie B zawodów, poza Brazylijczykami, znalazły się również FaZe Clan, Ghost Gaming oraz Team Liquid.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Luminosity skorzysta z pomocy zmiennika podczas iBUYPOWER Masters

Już za kilka dni startuje iBUYPOWER Masters 2019, które dla niektórych będzie ostatnim lub też przedostatnim testem przed nadchodzącym Majorem. Do teg...