FaZe Clan cromen
fot. ESL/Helena Kristiansson

cromen przeniesie się do Ameryki Północnej?

W lipcu ubiegłego roku Jørgen „cromen” Robertsen zakończył swoją krótką przygodę z FaZe Clanem. Od tego czasu dość niespodziewanie jednak nie znalazł dla siebie miejsca w żadnej nowej organizacji i w minionych tygodniach mogliśmy go oglądać tylko w barwach miksowego 2019. Jak jednak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis, już niedługo stan ten ma ulec zmianie.

Według amerykańskiego dziennikarza 23-latek ma prowadzić obecnie zaawansowane rozmowy ze Swole Patrol, które pod koniec ubiegłego roku zapewniło sobie historyczny awans do ESL Pro Leaugue. Od momentu tamtego sukcesu skład ekipy zza oceanu uległ jednak znaczącej przebudowie i jednym z jej elementów miałby być właśnie cromen. Taki obrót spraw miałby oznaczać, że w SP pożegna się natomiast Ryan „freakazoid” Abadir, który już od dłuższego czasu łączony jest transferem do Ghost Gaming. Na razie jednak cała sprawa przycichła i nie wiadomo czy przenosiny Amerykanina są nadal aktualne.

Przypomnijmy, że w krótkim odstępie czasu ze Swole pożegnało się aż trzech graczy. Najpierw Austin „Cooper-” Abadir postanowił przyjąć ofertę z eUnited, przez co jego miejsce zajął Brandon „Ace” Winn. Jednak i on nie zabawił zbyt długo, a jakby tego było mało, szansę na grę w Cloud9 otrzymał Jordan „Zellsis” Montemurro. W związku z tym niedawno rozpoczęto ponownie tworzenie drużyny i z Teamu Singularity ściągnięto Victora „fooda” Wonga i Anthony’ego „vanity’ego” Malaspinę. Ponadto prowadzone mają być również poszukiwania nowej organizacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

bondik: Dwa miesiące na przebudowę drużyny to zdecydowanie za mało

Dziś rozstrzygnięto ostatnie spotkania fazy grupowa CIS Minor Championship Katowice 2019. Do play-offów awansowały cztery zespoły, w tym także Gambit...