PUBG
fot. PUBG Corp.

Zapowiedziano darmową wersję PUBG!

Jeśli jakimś cudem ominął cię szał na PlayerUnknown’s Battlegorunds, to nie masz się co martwić. Twórcy hitowego przedstawiciela gatunku battle royale zapowiedzieli bowiem powstanie darmowej wersji swojej produkcji, która otrzyma tytuł PUBG Lite.

Nad grą pracuje specjalnie oddelegowany do tego zespół, który ma przenieść nie tylko zawartość znaną z pełnoprawnej wersji, ale także kreować w pełni ekskluzywny kontent. Głównym założeniem edycji Lite, poza modelem free to play, jest także znaczne obniżenie wymagań sprzętowych. Dzięki temu także osoby nieposiadające zbyt dobrego sprzętu byłyby w stanie spróbować swoich sił w PUBG, co wcześniej m.in. z uwagi na problemy z optymalizacją nie było możliwe. Opublikowane przez wydawcę minimalne i zalecane wymagania sprzętowe prezentują się tak:

Warto w tym miejscu nadmienić, że testy beta PUBG Lite już wystartowały, ale na razie dostęp do nich mają tylko gracze z Tajlandii. Sporo do życzenia pozostawia także zawartość samej produkcji, gdyż obecnie znajduje się w niej tylko jedna mapa – klasyczne już Erangel. Wszyscy gracze mogą brać udział w starciach solo, w duetach lub też pełnych składach w trybie trzecioosobowym. Kiedy możliwość testów otrzymają również użytkownicy z Europy? Na ten moment nie wiadomo.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś poznamy pierwszego finalistę ELEAGUE CS:GO Invitational 2019

Cześć ekip postawiło wczoraj pierwszy krok na drodze do triumfu w ELEAGUE CS:GO Invitational 2019, część natomiast jest już o krok od eliminacji. Dziś...