fot. DreamHack

NEEX: MDL to będzie dla nas szkoła przetrwania

Po niespełna miesiącu oczekiwania poznaliśmy dwóch nowych zawodników Izako Boars. Skład popularnych Dzików uzupełnili Sebastian „NEEX” Trela oraz Patryk „Patitek” Fabrowski. Dla NEEXA będzie to druga przygoda w organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, bowiem reprezentował już jej barwy w 2017 roku.

Tuż po oficjalnym potwierdzeniu przenosin Treli do IB, sam zainteresowany postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych. W swojej wiadomości snajper odniósł się do ostatnich osiągnięć formacji, w tym rzecz jasna do awansu drużyny do ESEA Mountain Dew League. 22-latek zapewnia, że po każdym spotkaniu ekipa stara się analizować swoje błędy i wyciągać z nich odpowiednie wnioski, a samo rywalizowanie w tych rozgrywkach strzelec porównał do szkoły przetrwania. NEEX komplementuje również szkoleniowca Izako Boars, doświadczonego Bartosza „Hypera” Wolnego, który m.in. pomaga mu w grze indywidualnej.

Cześć!Jak już wszyscy wiecie, oficjalnie z Patitkiem dołączamy do Izako Boars. Początek współpracy zaczął się świetnie…

Opublikowany przez Sebastian 'NEEX' Trela Poniedziałek, 28 stycznia 2019

Już dzisiaj o godzinie 17 Izako Boars rozegra kolejne spotkanie w ramach wspomnianej ligi ESEA MDL. W polskich derbach Dziki podejmą AGO Esports. Transmisja z tego pojedynku będzie dostępna w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kikis Rogue LEC 2019 Spring Split

Fatalna forma Kikisa. Zaskoczenie i rozczarowanie drugiego tygodnia LEC

W poprzednim tygodniu w gronie rozczarowań znalazł się Tim "Nemesis" Lipovsek, jednakże zastanawiałem się wtedy także nad polskim dżunglerem – Mateusz...