marshmello
fot. SUBSTREAM MAGAZINE

Marshmello zagra dziś swój koncert na żywo w Fortnicie

W najpopularniejszym tytule Epic Games widzieliśmy już wiele ciekawych wydarzeń, które podnosiły zainteresowanie grą. Do tej kategorii klasyfikuje się koncert na żywo, jaki w Fortnicie zaprezentuje dzisiaj Christopher „Marshmello” Comstock. Będzie to pierwsze tego rodzaju widowisko w grach battle royale.

Kim jest Marshmello? To znany DJ, którego tylko na Spotify słucha ponad 40 milionów osób. Na swoim koncie ma dwie nagrane płyty, a osobiście jest również fanem Fortnite’a, w którym wygrał nawet pojedynek z Tylerem „Ninją” Blevinsem podczas oficjalnego turnieju na E3.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę około 20:00 czasu polskiego i nie wiadomo o której się ono skończy. Dziennikarze Forbes przewidują, że w czasie jego trwania zostanie udostępniony nowy tryb okresowy, w którym zawodnicy biorąc udział w koncercie nie będą musieli się bać o łatwą śmierć. Aby zobaczyć widowisko należy pójść o wyznaczonej godzinie na boisko piłkarskie do Przyjemnego Parku (ang. Pleasant Park).

Artysta wydarzenie potwierdził dwa dni temu na swoim Twitterze. Od czwartku w grze pojawiają się skórki i dodatki nim inspirowane. Jednym z cotygodniowych zadań przepustki sezonowej było też znalezienie plakatu z napisem „Marshmello”.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OpTic za mocne. Virtus.pro żegna się z WePlay! Lock and Load

Virtus.pro może mieć pretensje tylko do siebie. Dzisiejsza porażka w ramach ćwierćfinału WePlay! Lock and Load w starciu z OpTic Gaming nie powinna mi...