Secret znowu w akcji. Ruszają europejskie kwalifikacje do kolejnego Majora

Kurz po The Chongqing Major nie zdążył opaść na dobre, a na horyzoncie wyłania się kolejny czołowy turniej Doty 2. Jutro rozpoczną się zamknięte europejskie kwalifikacje do trzeciego Majora w tym sezonie Dota Pro Circuit, czyli CORSAIR DreamLeague Season 11. W zmaganiach weźmie udział osiem formacji, a jedną z nich będzie Team Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim.

Zespół naszego rodaka po sukcesie w Chinach tym razem postara się o udział na turnieju rozgrywanym przed europejską publiką. Oprócz niego do walki w zamkniętych eliminacjach staną również m.in. Team Liquid, Ninjas in Pyjamas oraz OG. Rywalami Teamu Secret w fazie grupowej będą Vega Squadron, Kaban oraz wspomniany NiP. W drugim zestawieniu prócz Liquid i OG znalazły się ponadto Alliance oraz The ReaL DeaL.

Tak prezentuje się harmonogram pierwszego dnia zawodów:

Poniedziałek, 4 lutego
Grupa A Grupa B
11:00 Team Secret vs Kaban Team Liquid vs The ReaL DeaL
NiP vs Vega Squadron Alliance vs OG
14:00 Mecz wygranych Mecz wygranych
17:00 Mecz przegranych Mecz przegranych
20:00 Mecz decydujący Mecz decydujący

Do play-offów awansują wszystkie drużyny, ale po dwie najgorsze z każdej z grup trafią do drabinki przegranych. Awans na Majora wywalczą sobie trzy najlepsze zespoły. Poznamy je podczas ostatniego dnia eliminacji, który odbędzie się w środę 6 lutego.

Transmisja z europejskich kwalifikacji do CORSAIR DreamLeague Season 11 będzie dostępna na oficjalnym kanale organizatora. Wybrane mecze będziecie mogli obejrzeć również z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa. Więcej informacji dotyczących zarówno kwalifikacji, jak i samego Majora znajdziecie na stronie internetowej DreamLeague.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TL Jensen

Zwycięstwo Liquid w hicie drugiej kolejki LCS, GGS dalej bez wygranej

Za nami pierwszy dzień drugiego tygodnia LCS. Tym razem obyło się bez większych niespodzianek, choć niektóre zespoły pokazały, że nie zamierzają być "...