6 pytań przed Majorem: Patryk „patitek” Fabrowski

Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major zbliża się wielkimi krokami. Impreza w stolicy Górnego Śląska rozpoczyna się bowiem już w najbliższą środę. Z każdym kolejnym dniem napięcie wśród uczestników i organizatorów wzrasta, a razem z nimi zwiększa się podekscytowanie kibiców. Chcąc wprowadzić w Was w majorowy nastrój postanowiliśmy zadać kilka pytań znanym postaciom polskiej sceny Counter-Strike’a. Swoje przewidywania przed IEM Katowice przedstawił nam Patryk „patitek” Fabrowski.


Kto okaże się czarnym koniem Majora?

ENCE. Chłopaki strasznie dużo trenują oraz maja imponujące wyniki, dlatego myślę, że pokażą na tym majorze na co ich tak naprawdę stać.

Kto wygra Majora?

Myślę, że zwycięzca się nie zmieni. Stawiam na Astralis.

Który zawodnik będzie „objawieniem” Majora?

Zdecydowanie ZywOo.

Kto zawiedzie na Majorze?

NiP bądź G2. Chciałbym wierzyć w NiP, ale myślę, że razem z G2 nie pokażą się za dobrze na tym Majorze.

Dlaczego IEM Katowice 2019 może być najlepszym Majorem w historii?

Każdy IEM w ostatnich latach był świetny, a teraz ma status Majora, co jeszcze bardziej daje tej imprezie hype’u.

Co sądzisz o zmianach w formacie systemu szwajcarskiego (więcej BO3 i system rozstawiania)?

Zmiany jak najbardziej na plus, nie będzie losowych drużyn w play-offach Majora, tylko zespoły, które naprawdę zasługują na to, żeby walczyć z najlepszymi o puchar.


Intel Extreme Masters Katowice 2019 rozpocznie się 12 lutego i potrwa do 3 marca. Łączna pula nagród imprezy wyniesie milion dolarów, z czego dla zwycięzcy wielkiego finału przewidziano 500 tysięcy. Po więcej informacji na temat Majora zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wspaniały styl G2, tragiczna forma Rogue. Kolejny tydzień LEC za nami

To, co wyprawia w tym sezonie G2 Esports, przechodzi ludzkie pojęcie! Nie dość, że bilans ekipy Luki "Perkza" Perkovicia wynosi 8-0, to styl, w jakim...