x-kom team Goofy
fot. Maciej Kołek/x-kom team

Spokojna sobota dla polskich drużyn. Dziś w grze tylko x-kom

Trwa zdecydowanie bardzo pracowity tydzień x-kom teamu. Polacy nie próżnowali i zagrali w tym czasie sporo spotkań. Na tym jednak nie koniec. Formacja spod wielkiego X nie będzie miała okazji świętować weekendu, bowiem dzisiejszego wieczoru przyjdzie jej zmierzyć się z Windigo Gaming w meczu LOOT.BET Season 1.

x-kom team vs Windigo Gaming
20:00 (BO3)

Przed ekipą Daniela „STOMPA” Płomińskiego trudne zadanie. W piątej batalii w ramach rozgrywek ligowych stoczy ona bowiem bój z ogranym i doświadczonym bułgarskim Windigo. Zespół z Bałkanów uczestniczył nawet ostatnio w katowickim Minorze, gdzie jednak nie przebrnął rywalizacji w grupie i pożegnał się z nadziejami na udział w Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major. W premierowym sezonie LOOT.BET Season 1 Bułgarzy rozegrali jak dotąd dwa spotkania, z których jedno zakończyło się ich triumfem. x-kom na razie może pochwalić się dorobkiem dwóch wygranych spośród czterech zakończonych gier.

Transmisję z polsko-bułgarskiej potyczki poprowadzi studio KXN. Stawką meczu będzie poprawa sytuacji w tabeli. Gra jest warta świeczki, bowiem do fazy play-off zakwalifikuje się tylko najlepsza czwórka, która powalczy o nagrody z puli 30 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spotkanie na szczycie w trzeciej kolejce LCS. Czy FlyQuest będzie w stanie zagrozić Liquid?

Dzisiejszej nocy rozstrzygnięte zostaną kolejne spotkania najlepszych zespołów w League of Legends zza wielkiej wody. Przed nami bowiem trzeci tydzień...