Ninja
fot. Red Bull

Poznaliśmy uczestników Twitch Rivals Apex Legends Challenge

Wielkimi krokami zbliża się premierowy turniej w Apex Legends. Zawody z udziałem najbardziej rozpoznawalnych streamerów na świecie zostaną zainaugurowane we wtorkowy wieczór czasu polskiego. Na kilkanaście godzin przed startem wydarzenia poznaliśmy komplet jego uczestników.

Uczestnicy Twitch Rivals Apex Legends Challenge podzieleni zostali na dwa regiony – Europę i Amerykę Północną. Wśród przedstawicieli tej drugiej części świata nie trudno dostrzec niezwykle popularne nicki. Dla przykładu drużynę o nazwie The Broys reprezentować będą między innymi Michael „shroud” Grzesiek czy Tyler „Skadoodle” Latham. W zespole King’s Canyon wystąpi za to Tyler „Ninja” Blevins – amerykański streamer cieszący się do niedawna największą liczbą subskrybentów na Twitchu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na liście uczestników znalazł się także Guy „Dr DisRespect” Beahm.

Zasady zabawy nie są wyjątkowo skomplikowane. Każdy zespół ma liczyć trzech graczy, których zadaniem będzie zgromadzenie możliwie największej liczby punktów. Te przydzielane będą jednak nie tylko za zabójstwa – w tym wypadku za każdą eliminację na konto danej ekipy wpadnie jedno oczko – ale również za najdłuższy czas przetrwania, a tu stawka wynosi pięć punktów. Całe zmagania podzielone zostaną na cztery batalie trwające po dokładnie cztery godziny. W tym czasie każdy tercet będzie miał okazję do powiększenia swojego dorobku.

Twitch Rivals Apex Legends Challenge zaplanowany jest na 12 i 19 lutego. Pierwsza część rozpocznie się już we wtorek o godzinie 18:00. Transmisja całej imprezy dostępna będzie na kanale Twitch Rivals, jednak zmagania będzie można śledzić także z perspektywy danego gracza na jego prywatnym streamie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Apex Legends bije rekordy popularności – 25 milionów graczy w tydzień!

4 lutego na rynku debiut zaliczało Apex Legends. Mało kto przypuszczał wtedy, że w kilka dni gamingową społeczność obejmie taki szał na punkcie nowego...