fot. Esports Performance Center

Kolejne hitowe starcie w Ultralidze. Dziś w szranki staną Team EPC oraz Rogue

Pierwszy sezon Ultraligi jest już niemalże na półmetku. Dzisiejszego wieczoru rozegrane zostaną pierwsze starcia czwartej już kolejki organizowanych przez Polsat Games zmagań. Przed nami parę interesujących pojedynków, z których najciekawszym bez dwóch zdań będzie to z udziałem Rogue Esports Club oraz Teamu EPC.

Najpierw zobaczymy jednak starcie PRIDE z Indictive, bowiem to te formacje zainaugurują czwarty tydzień Ultraligi. Do szeregów Indictive po krótkiej przerwie wraca Piotr „SuperAZE” Prokop, lecz patrząc na ostatnie wyniki jego zespołu trudno jest uwierzyć w to, że będzie on w stanie zwyciężyć PRIDE. Artur „Rybson” Gębicz i jego kompani radzą sobie naprawdę dobrze i raczej nie powinni mieć najmniejszych problemów z ograniem Indictive. Około 18:30 mistrzowie sezonu zerowego staną w szranki z reprezentantami Politechniki Wrocławskiej. Illuminar Gaming zakończyło już swój bootcamp, a sami zawodnicy jasno stwierdzili, że tego typu trening był im potrzebny, żeby zacieśnić więzi i stać się lepszą drużyną. Trudno zatem oczekiwać, że tak doświadczeni zawodnicy, w dodatku świeżo po bootcampie, ulegną reprezentantom Esports Academy.

Po krótkiej przerwie na wirtualnej arenie ujrzymy Wisłę Płock oraz ACTINA PACT. I w tym przypadku również możemy łatwo wytypować faworyta, którym bez dwóch zdań jest ekipa Nafciarzy. Mimo że PACT jest znane ze swojej nieprzewidywalności, to ostatnie zmiany w składzie oraz niezbyt dobra dyspozycja graczy, raczej nie powinny napawać optymizmem przed starciem z Wisłą. Sprawa wygląda zdecydowanie inaczej w przypadku ostatniego dzisiejszego starcia, w którym zobaczymy Rogue Esports Club oraz Team EPC, a więc dwie niesamowicie silne formacje. Zgodnie z doniesieniami Dominika Stokłosy, dziennikarza Weszlo Esport, dziś w akademii Rogue zagrają Kim „Profit” Jun-hyung, a także Oskar „Raxxo” Bazydło. Jeśli faktycznie dojdzie do tych zmian, to podopieczni Adriana „hatchy’ego” Widery będą mieli nieco ułatwione zadanie, gdyż obaj zawodnicy z pewnością nie trenowali zbyt wiele z akademią Rogue.

Harmonogram dzisiejszych spotkań Ultraligi:

Wtorek, 12 lutego
17:30 PRIDE vs Indictive Bo1
18:30 Illuminar Gaming vs Esports Academy Bo1
19:30 Wisła Płock vs ACTINA PACT Bo1
20:30 Rogue Esports Club vs Team EPC Bo1

Po więcej informacji na temat Ultraligi, składy wszystkich drużyn oraz pełny harmonogram zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polski dzień w ESEA MDL – dziś mecze AGO, Izako Boars i Virtus.pro

Ostatecznie wczoraj nie oglądaliśmy żadnego polskiego meczu w ESEA Mountain Dew League. Ale co się odwlecze, to nie uciecze – dziś zobaczymy aż pięć t...