twitter.com/PlayApex

Kolejne organizacje poszukują graczy do dywizji Apex Legends

Scena esportowa Apex Legends powoli rośnie w siłę. We wtorek mieliśmy okazje być świadkami premierowego turnieju w nowy tytuł z gatunku battle royale. Niedawno informowaliśmy także o rekrutacji do zespołu prowadzonego przez NRG Esports. Na podobny krok zdecydowały się w ostatnim czasie kolejne trzy organizacje.

Swojej szansy w dynamicznie rozwijającym się tytule pragną poszukać włodarze G2 Esports, 100 Thieves oraz Fnatic. Tercet ten jest doskonale znane w branży esportowej. Nic zresztą dziwnego, bowiem pod skrzydłami całej trójki znajdują się odnoszące sukcesy na wielu płaszczyznach drużyny. Jak widać, nawet w przypadku takich gigantów nie można pozwolić sobie na stagnację, gdyż ciągły rozwój jest w esporcie po prostu naturalną koleją rzeczy. Dlatego też wszystkie wymienione organizacje esportowe postanowiły poszukać utalentowanych graczy w Apex Legends, by niebawem zawojować scenę także i tej gry.

To nie pierwsze zetknięcie tych organizacji z grami battle royale. G2 finansuje między innymi składy w PUBG, Call of Duty czy Fortnite’a. 100 Thieves opiekuje się natomiast zawodnikami tych ostatnich dwóch tytułów, z kolei Fnatic może pochwalić się dywizją w produkcję Epic Games.

Wpis na Twitterze autorstwa Fnatic wprawdzie zniknął z internetu, ale ciągle można aplikować do drużyny przez tę stronę. Czas pokaże, czy zapał organizacji w kierunku tej niezwykle popularnej w ostatnim tygodniu gry nie był słomiany i czy faktycznie już niebawem zobaczymy pierwsze pojedynki profesjonalistów w uniwersum Titanfalla.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecze Virtus.pro i Izako Boars w ESEA MDL, AGO zagra w UML

Co prawda trwa Intel Extreme Masters Katowice 2019, ale na tym esportowe emocje się nie kończą. Dziś czekają nas bowiem kolejne mecze polskich drużyn...