Bolszak Wisła Płock
fot. Ultraliga

Rewolucja w Indictive, na pokładzie m.in. Bolszak

Indictive Esports zanotowało fatalny start w swoim debiutanckim sezonie w Ultralidze i po czterech tygodniach zmagań nadal czeka na pierwsze zwycięstwo. Włodarze organizacji postawili więc na zdecydowane ruchy i za jednym zamachem wymienili niemalże cały dotychczasowy skład.

Swoje dotychczasowe miejsce zachował tylko Kamil „Chosii” Chosa, który w dalszym ciągu będzie grał na środkowej linii. Na górnej alei zobaczymy Krystiana „Czaru” Przybylskiego, który dotychczas pełnił rolę rezerwowego midlanera Indictive. Ponadto do drużyny dokooptowany został znany z Fake Teamu Konrad „Grk” Górniak, jednak najciekawiej wyglądają dwa ostatnie nazwiska. Nowymi zawodnikami Indictive zostali bowiem Patryk „Bolszak” Jażdżewski i Robert „Bullet” Pruchniewski, których transfer w znaczący stopniu wzmocni siłę ognia outsidera rozgrywek.

Tym samym oznacza to, że w kolejnych meczach nie zobaczymy Rafała „Decaka” Pawlusa, Bartosza „Ippona” Dzikowskiego, Mateusza „Treniego” Zabielskiego oraz Piotra „SuperAZE’A” Prokopa. To właśnie ta czwórka przez pierwszą część sezonu stanowiła o sile formacji, ponosząc porażkę z każdym dotychczasowym przeciwnikiem. Kolejny mecz Indictive już w najbliższy wtorek. Naprzeciwko Illuminar Gaming stanie już jednak zupełnie nowy skład, który rzutem na taśmę ma pomóc formacji w odbiciu się od dna. – Razem z wymienionym składem postaramy się popracować nad wspinaczką w tabeli, żeby dostać się do playoffów – zapowiedział Bolszak.

Skład Indictive prezentuje się następująco:

Krystian „Czaru” Przybylski
Patryk „Bolszak” Jażdżewski
Kamil „Chosii” Chosa
Robert „Bullet” Pruchniewski
Konrad „Grk” Górniak
Jakub „Shibby” Strugarek
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfmade SK Gaming, LEC 2019 Spring Split

Wspaniała dyspozycja Selfmade'a! SK triumfuje nad Vitality w LEC

Oskar "Selfmade" Boderek po raz kolejny pokazał dlaczego jest uważany za jednego z czołowych leśników League of Legends European Championship. W dzisi...