fot. ESL/Helena Kristiansson

Znamy pełną listę uczestników Fazy Nowych Legend katowickiego Majora

Pierwszy etap Intel Extreme Masters Katowice 2019 za nami. Oznacza to także, że już osiem ekip pożegnało się z marzeniami o zawojowaniu polskiego Majora, zaś ogólna lista uczestników skurczyła się do szesnastu formacji. To właśnie one wezmą udział w nadchodzącej Fazie Nowych Legend.

Co ciekawe, w New Legends Stage zobaczymy aż pięciu uczestników styczniowych Minorów, a wśród nich m.in. NRG Esports czy Renegades, które jak dotychczas nie zaznały w stolicy Górnego Śląska goryczy porażki. Do tego grona dołączy również osiem powracających Legend, które prawo udziału w tym etapie zapewniły sobie jesienią ubiegłego roku przy okazji FACEIT Major London 2018. Nie zabraknie oczywiście obrońców tytułu z Astralis, którzy także i tym razem będą głównymi faworytami – najpierw jednak będą musieli przebrnąć przez system szwajcarski ze spotkaniami rozgrywanymi w systemie BO1 oraz BO3.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Legendy
Astralis BIG compLexity Gaming FaZe Clan
HellRaisers Team Liquid MIBR Natus Vincere
Pretendenci
AVANGAR Cloud9 ENCE eSports G2 Esports
Ninjas in Pyjamas NRG Esports Renegades Team Vitality

Bilety na Fazę Nowych Legend, która 20-24 lutego odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, możecie kupić na ticketmaster.pl. Wybrane pojedynki wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Angielska transmisja prowadzona będzie natomiast tutaj. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 zamyka listę uczestników drugiej fazy IEM Katowice 2019

Wyniki lepsze niż gra – tak można by podsumować grę Cloud9 na katowickim Minorze. Przez ostatnie dni wywodząca się z Ameryki Północnej drużyna nie pre...