GuardiaN FaZe Clan IEM Katowice
fot. ESL/Helena Kristiansson

Na`Vi z G2, MIBR z Cloud9 – poznaliśmy pary 1. rundy Fazy Nowych Legend

Zaledwie dwa dni temu zakończył się pierwszy etap Intel Extreme Masters Katowice 2019, ale nie ma czasu na odpoczynek. Już jutro startuje bowiem Faza Nowych Legend katowickiego Majora, podczas której do gry wejdzie czołowa ósemka poprzedniej imprezy Valve, w tym również obrońcy tytułu z Astralis.

Piątka Duńczyków przez niemal wszystkich swoich rywali określona została jako najlepszy zespół z całej stawki i w pierwszej rundzie spotka się z inną legendą z FACEIT Majora, compLexity Gaming. Teoretycznie najciekawiej zapowiada się jednak pojedynek pomiędzy Natus Vincere oraz G2 Esports – ci pierwsi niby wciąż znajdują się w światowej czołówce, ale ich forma pozostaje wielką niewiadomą, drudzy natomiast w wielkich bólach przebrnęli przez Fazę Nowych Pretendentów i dopiero w ostatnim meczu byli w stanie zaprezentować się z nieco lepszej strony.

Dość ciekawie, przynajmniej na papierze, wygląda starcie MIBR z Cloud9, wszak Brazylijczycy od czasu ostatnich roszad kadrowych nie mieli jeszcze okazji zaprezentować się szerszej publice. Z kolei polscy kibice z ogromnym zainteresowaniem będą pewnie śledzić poczynania powszechnie lubianego w naszym kraju Ninjas in Pyjamas. Szwedzi nie mieli jednak szczęścia, gdyż trafili na NRG Esports, które niczym burza przemknęło przez pierwszy etap i wielu ekspertów także i tym razem daje mu spore szanse na awans.

Komplet par 1. rundy Fazy Nowych Legend prezentuje się następująco:

20 lutego
13:00 ENCE eSports vs Renegades BO1
13:00 BIG vs Team Vitality BO1
14:10 Natus Vincere vs G2 Esports BO1
14:10 FaZe Clan vs HellRaisers BO1
15:20 NRG Esports vs Ninjas in Pyjamas BO1
15:20 Team Liquid vs AVANGAR BO1
16:30 MIBR vs Cloud9 BO1
16:30 Astralis vs compLexity Gaming BO1

Wybrane pojedynki wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Angielska transmisja prowadzona będzie natomiast tutaj oraz tutaj. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vander

Vander: Na razie mam wrażenie, jakby to nie była moja drużyna

Po czterech tygodniach zmagań League of Legends European Championship najgorzej prezentująca się drużyna, Rogue, postanowiła sięgnąć po zawodników z a...