kscerato
fot. ESL/Adam Łakomy

Rozesłano pierwsze zaproszenia na DreamHack Open Rio 2019

Tegoroczna seria DreamHack Open zainaugurowana zostanie w Rio de Janeiro. Słoneczne brazylijskie miasto będzie areną zmagań ośmiu formacji z całego świata, które udział w zawodach otrzymają dzięki bezpośrednim zaproszeniom lub też na drodze eliminacji. Dziś poznaliśmy tożsamość trzech pierwszych uczestników.

Przepustkę z rąk organizatorów otrzymała m.in. FURIA eSports, którą jeszcze kilka dni temu mogliśmy oglądać podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019. Południowoamerykańska formacja nie zdołała co prawda przebić się do kolejnego etapu Majora, ale zaprezentowała się na tyle obiecująco, że została zauważona na arenie międzynarodowej. O wiele większe doświadczenie poza granicami własnego kontynentu mają pozostałe dwie latynoskie ekipy, w ręce których trafiły zaproszenia. Mowa tutaj o Shark Esports, czyli triumfatorze ostatniej edycji ESL LA League, oraz Luminosity Gaming – tej drużyny raczej nikomu przedstawiać nie trzeba.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

FURIA eSports Luminosity Gaming Sharks Esports

DreamHack Open Rio 2019 odbędzie się między 19 a 21 kwietnia w Rio de Janeiro. Udział w zawodach weźmie w sumie osiem zespołów, które będą rywalizować między sobą o jak największą część z łącznej puli nagród wynoszącej 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa aktualizacja Overwatch – Paryż już na serwerach publicznych

Pięć miesięcy – właśnie tyle czasu musiało minąć, by Blizzard zafundował wszystkim fanom Overwatcha nową mapę. Wraz z dzisiejszą aktualizacją do gry z...