fot. ESL/Damian Gątkiewicz

DavCost i Dima nie są już zawodnikami Spirit

Katowicki Major jeszcze się nie skończył, a mimo to niektóre ekipy już teraz zapewniają nam przedsmak szufli, która prawdopodobnie będzie mieć miejsce w kolejnych tygodniach. Dziś na dość znaczące przetasowania w swoim składzie zdecydował się Team Spirit, który pożegnał się z aż dwoma zawodnikami.

Zawodnikami rosyjskiej organizacji nie są bowiem już Dmitriy „Dima” Bandurka i Vadim „DavCost” Vasilyev, którzy współpracowali z nią od września 2016 roku. W tym czasie wraz z ekipą udało im się m.in. dotrzeć do wielkiego finału StarLadder ImbaTV Invitational Chongqing 2018, chociaż największym ich osiągnięciem pozostaje dwukrotny awans na Majora CS:GO. Zresztą, to właśnie współorganizowana przez Valve impreza była ostatnią, na której Dima i DavCost przywdziewali barwy Spirit, jednak swojego występu tam nie będą wspominać zbyt miło, gdyż po trzech porażkach z rzędu szybko wrócili do domu.

Wzięliśmy sobie krótką przerwę, wszyscy mogli więc zastanowić się nad tym, co robić dalej – przyznał w oficjalnym oświadczeniu Ruslan Buhryn, generalny menadżer organizacji. – Podjęliśmy więc trudną decyzję, gdyż nie byliśmy tylko zespołem, byliśmy rodziną. Vadim i Dima to świetni gracze i wspaniali koledzy. Mam nadzieję, że znajdą dla siebie nowe drużyny i zmierzymy się z nimi jeszcze na lanie. Chcę im z całego serca podziękować za ich pracę, bez nich nie byłoby Teamu Spirit – dodał.

W tej sytuacji skład Teamu Spirit prezentuje się następująco:

  • Pavel „COLDYY1” Veklenko
  • Dmitry „S0tF1k” Forostyanko
  • Viktor „somedieyoung” Orudjev
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza drugi sezon Intel Grand Slam, do wygrania ponownie milion dolarów

Pierwszy sezon Intel Grand Slam trwał półtora roku, bo dokładnie tyle czasu potrzeba było, by któraś z drużyn zgromadziła cztery triumfy. Nie ma jedna...

>