fot. Riot Games

LEC: Po długiej walce Misfits Gaming wygrywa z EXCEL

Po bardzo pasjonującym spotkaniu pełnym zwrotów akcji Misfits Gaming zdołało wygrać i zachować szanse na drugie miejsce w tabeli League of Legends European Championship. EXCEL przez tę porażkę straciło jakiekolwiek szanse na awans do play-offów.

Misfits Gaming 1:0 EXCEL

Pierwsza krew powędrowała na konto Jespera „Jeskli” Klarina Strömberga, który wraz z kolegami jeszcze przed pojawieniem się stworów unicestwił przeciwnego wspierającego. Przewaga EXCEL na dolnej alejce była sukcesywnie powiększana. Była to fatalna wiadomość dla Stevena „Hans samy” Liva, który swoim Dravenem musiał zdominować swoją linię, aby później zadawać duże obrażenia. Walka w okolicach Heralda przyniosła Jeskli i spółce kolejne dwa zabójstwa, dzięki czemu EXCEL uzyskało kontrolę na większości mapy. Mimo wszystko pozostawiony samotnie botlaner Misfits był w stanie zgarnąć pierwszą wieżę na dole, na co rywale momentalnie odpowiedzieli strukturą na środku.

Króliki odrobiły straty z nawiązką dzięki wyłapaniu kilku przeciwników. W następnej walce w pobliżu środkowej alejki Hans sama zmasakrował graczy EXCEL, ale Misfits popełniło ogromny błąd podejmując Nashora i czterech graczy musiało oglądać szary ekran. Przeciwnicy zdecydowali się pokonać Barona, ale zaraz po zdobyciu fioletowego wzmocnienia zginęli. Jeskla i koledzy po kilku minutach wyłapali dwóch rywali i zgarnęli inhibitor, jednakże chwilę później Ezreal został unicestwiony. Gdy zawodnicy EXCEL cofnęli się po przedmioty ekipa Paula „sOAZA” Boyera zaskakująco szybko pokonała Nashora. Raymond „kaSing” Tsang i spółka popełnili ogromny błąd rozpoczynając kolejnego Barona. Króliki zdołały zabić wszystkich swoich przeciwników i zakończyć spotkanie.

W ostatnim spotkaniu tego tygodnia Team Vitality stanie naprzeciwko Origen. Wszystkie informacje na temat LEC 2019 Spring znajdziecie tutaj:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Major: Natus Vincere vs ENCE eSports – statystyki graczy

Czy ENCE eSports powtórzy osiągnięcie Gambit Esports z 2017 roku i wygra Majora? Jak na razie fińska formacja robi wszystko, by udowodnić nam, że i ow...