fot. Red Bull

Ninja już w niedzielę zmierzy się z polskimi graczami w Warszawie

W najbliższą niedzielę Hala Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie zamieni się w centrum gamingowego świata. Tyler „Ninja” Blevins – człowiek, który elektryzuje miliony graczy – po raz pierwszy pojawi się w Polsce podczas specjalnego wydarzenia „Ninja’s Night Shift”. Wraz z Tylerem relację prowadzić będą Jakub „Lothar” Szygulski, Dominik „Nero” Dąbrowski, Daniel Falcone, a prezenterem będzie Matt Andrews. Tego nie można przegapić.

W niedzielę na Służewcu grupa graczy, która została wyłoniona w konkursie przeprowadzonym niedawno na Instagramie i stronie redbull.pl, będzie miała szansę zagrania z Ninją w duecie lub bezpośredniej rywalizacji z Amerykaninem. Najpierw jednak czekają ich kwalifikacje (od godz. 16:00), w których rywalizacja toczyć się będzie w formacie solo. Najlepsi z każdej rundy awansują do finału (od ok. godz. 20:15), w których rozgrywka będzie przeprowadzona w duetach. Troje najlepszych graczy z rundy kwalifikacyjnej w finale zagra w parze z Ninją. Najlepsze duety otrzymają trofea.

Wydarzenie będzie miało wyjątkową oprawę. Od godz. 16:00 z hali na Służewcu prowadzona będzie transmisja dostępna na całym świecie na kanale Tylera na Twitchu. Polskich akcentów będzie wiele. Jednym z nich będą komentatorzy, czyli Jakub „Lothar” Szygulski i Dominik „Nero” Dąbrowski, którzy będą relacjonować wydarzenie. Studio analiz prowadzić będzie Daniel Falcone. Gospodarzem sceny będzie niezwykle doświadczony i popularny prezenter Matt Andrews. Gwiazdą wieczoru będzie jednak niewątpliwie sam Tyler.

Ninja jest społecznym fenomenem, który w ostatnich miesiącach bije rekordy popularności nie tylko wśród fanów gier. Ponad 425 milionów wyświetleń streamów na Twitchu, ponad 21 milionów subskrypcji kanału na Youtube, zdjęcie okładkowe w ESPN Magazine, obecność w najpopularniejszych programach TV w USA (u Ellen DeGeneres czy w „The Tonight Show”), a także wspólne granie z takimi gwiazdami jak Neymar czy raper Drake – to tylko niektóre fakty, które pokazują jak wielką, mainstreamową gwiazdą jest 27-latek. Jego znakami rozpoznawczymi są kolorowe włosy, opaska na głowie i charakterystyczny taniec, który naśladują fani na całym świecie. W Polsce zagra i zatańczy po raz pierwszy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Twórcy PUBG potwierdzili, że pracują nad odświeżeniem Erangel

PlayerUnknown's Battlegrounds ujrzało światło dzienne w marcu 2017 roku, wówczas oferując graczom rozgrywkę tylko i wyłącznie na jednej mapie, którą b...