fot. Riot Games

LEC: Odoamne prowadzi Schalke do triumfu nad Misfits

Za nami spotkanie otwierające dzisiejsze zmagania w ramach League of Legends European Championship. W starciu dwóch drużyn z dolnej części tabeli FC Schalke 04 ograło Misfits Gaming i przerwało fatalną passę, na którą składało się aż sześć porażek z rzędu.

Misfits Gaming 0:1 FC Schalke 04
17:00

W początkowej fazie pojedynku żadna z drużyn nie była w stanie przejąć inicjatywy, a pierwszą krew dopiero w dziesiątej minucie przelał Jonas „Memento” Elmarghichi. Po chwili to Misfits zaczęło powoli łapać wiatr w żagle, lecz Schalke skupiło swoją uwagę na górnej alei, na której znalazło kilka eliminacji. Świetne spotkanie rozgrywał Andrei „Odoamne” Pascu, przy pomocy którego reprezentanci niemieckiej organizacji stopniowo powiększali swoją przewagę. O losach meczu zadecydowało starcie pod Nashorem, w trakcie którego rumuński toplaner popisał się quadra killem, a jego zespół oczywiście zdobył wzmocnienie. Misfits naturalnie nie wywiesiło od razu białej flagi, lecz po oddaniu kolejnego Barona musiało pogodzić się z porażką.

Trwa już batalia między SK Gaming i Splyce. Wszystkie informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Spring znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
heroic

Heroic weźmie udział w Copenhagen Games 2019

Poznaliśmy pierwszą ekipę, która weźmie udział w nadchodzącym Copenhagen Games 2019. Heroic, które poprzednią edycję imprezy zakończyło na 2. pozycji,...